Kaip pokeris tampa pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu

Pokerio taisykles

Kiekvienas norime turėti nuolatinį ir stabilų pinigų šaltinį, nepriklausant nuo darbdavio ir nesėdint biure nuo aštuonių ryto iki penkių valandų vakaro. Tai yra visiškai natūralus siekis, todėl puikiai suprantama, kad nemaža dalis jaunų žmonių yra atviresni naujovėms ir dažniau išbando įvairius uždarbio būdus, tarp kurių yra ir internetinis pokeris. Taip, supratote teisingai – tai pokeris, kuris jau ne vienerius metus yra labai populiarus vartotojų tarpe. Ne išimtis yra ir Lietuva, kurioje vis dažniau galime matyti vykstant įvairius turnyrus ar organizuojamus pokerio mokymus. Ši sritis sparčiai tobulėja ir plečiasi, todėl didėja ir vartotojų susidomėjimas.

Jei ir jūs manote, kad pokeris galėtų tapti jūsų nuolatiniu pragyvenimo šaltiniu, pats metas kibti į darbą ir pradėti sunkią bei ilgą kelionę. Negalvokite, kad pakanka žinoti pokerio taisykles ir jau galite sėsti prie šio žaidimo stalo. Be abejo, galbūt to pakaks, jei žaisite su pradedančiaisiais ir jus lydės sėkmė, tačiau net ir tokiu atveju, tai ilgai nesitęs. Anksčiau ar vėliau patirsite nesėkmę ir prarasite savo turimus pinigus. Norint, kad taip nenutiktų, daug laiko reikia skirti pokerio žaidimo teorijai ir praktikai.

Todėl jei jūs nesate pasiruošę daug ir sunkiai dirbti, šis žaidimas tikrai nėra jums. Tiesą sakant, žaidžiant pokerį net neturėtumėte būti azartiški, nes tai anaiptol nėra žaidimas, kuris būtų panašus į ruletę ar kitą kazino žaidimą. Tai logika, skaičiavimais ir labai gerai apgalvotais sprendimais paremtas žaidimas, kuriame didžiausią sėkmę pasiekia tie, kurie geba analizuoti savo rezultatus, moka perprasti oponentus, išmano blefavimo meną, kiekvieną sprendimą įvertina ir apgalvoja ne vieną kartą bei labai daug dėmesio skiria nuolatiniam naujos informacijos apdorojimui ir įsisavinimui. Todėl akivaizdu, kad sėkmei pasiekti, reikia skirti daug darbo ir pastangų.

Tačiau jei jūsų negąsdina dideli informacijos kiekiai ir mokymasis apskaičiuoti savo galimybes laimėti – pokeris gali tapti jūsų pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu. Todėl pradėkite mokytis. Svarbiausia, kad mokytumėtės ne tik paties žaidimo subtilybes, tačiau taip pat ir savo emocijų bei biudžeto kontroliavimo. Tai padės išvengti didelių praradimų ir padidins jūsų laimėjimus.