Sprendžiant odos problemas pagalbą siūlo profesionalios klinikos

klinika, odaVeido oda – tarsi atversta knyga, bylojanti apie mūsų gyvenimo būdą, pomėgius ir klystkelius. Noro, jog pastaroji atrodytų tobulai, neužtenka – būtina tinkama reguliari pastarosios higiena: valymas, šveitimas, drėkinimas, maitinimas ir panašiai. Deja, neretai kremai bei kitos priemonės nėra pajėgios efektyviai kovoti su atsirandančiomis odos problemomis – spuogais, ryškėjančiais kapiliarais, pigmentinėmis dėmėmis, raukšlelėmis, veido raudoniu…Blogybių sąrašą, gadinančių ne tik nuotaiką, tačiau galinčių įtakoti ir rimtus kompleksus, galimą tęsti, tačiau galbūt laikas ieškoti sprendimo: profesionali klinika, orientuota į odos problemų gydymą, dažniausiai yra vienintelė efektyvi išeitis (pagalbą suteikti gali ir odapro.lt specialistai).

Odos problemas sąlygoja daugybė nepalankių veiksnių:

  • amžiaus ypatumai (jaunystėje kenčiama dėl spuogų atakos, o vyresniame amžiuje kankinti pradeda raukšlės);
  • natūralios ir dirbtinės saulės (soliariumai) perteklius;
  • ydinga mityba, rūkymas ir alkoholis;
  • per mažas suvartojamo vandes kiekis;
  • nuovargis, miego trūkumas, neigiamos emocijos;
  • fizinio aktyvumo trūkumas;
  • netinkamai parinktos kosmetikos priemonės ir/arba per didelis jų kiekis ir kita.

Kai kuriais atvejais oda ir jos būklės pokyčiai nėra priklausomi nuo mūsų valios: viršų paima nedėkinga genetika, kenkia netikėtai užklupusi liga, vartojami medikamentai ir panašiai. Puiki žinia, jog šiais medicinos ir technologijų augimo laikais nebereikia sėdėti prieš veidrodį ir stebėti, kaip odos problemos progresuoja – moderni klinika, siūlanti reikiamą priemonių arsenalą ir kvalifikuotą, patyrusį kolektyvą, visada pasiruošusi padėti. Kuo ankstyvesnėje odos problemos stadijoje kreipiamasi, tuo efektyvesnis ir paprastesnis gydymas laukia.

Kiekvienas odos susirgimo atvejis – unikalus, tad universalaus problemos likvidavimo recepto nėra. Visų pirma išsiaiškinamos nusiskundimą įtakojusios priežastys ir priimamas optimaliausias gydymo variantas: dažnas net negali įsivaizduoti, kokios modernios diagnostikos bei gydymo galimybės šiandien prieinamos! Priklausomai nuo problemos masto ir odos reakcijos į taikomą procedūrą, gali prireikti kelių gydymo seansų. Klinika – ne tik ta vieta, į kurią kreipiamasi bėdai prispaudus: kai kurios procedūros, pavyzdžiui veido valymas, rekomenduojamos atlikti periodiškai.

Oda – ne tik grožio, bet ir sveikatos šaltinis. Pastebėjus nerimą keliančius požymius, būtina nedelsiant kreiptis į specialistus – taip galima užkirsti kelią rimtoms pasekmėms (pavyzdžiui pigmentinės dėmės, keliančios estetinį nepasitenkinimą, gali byloti apie odos vėžio grėsmę)