Kaip prižiūrėti nagus?

Tvarkingi nagai yra kiekvienos savo išvaizda besirūpinančios moters akcentas. Dailios formos, sveikai atrodantys nagai ne tik suteikia grožio ir estetikos rankoms, bet ir didina pasitikėjimą savimi. Jaučiamės žymiai maloniau, kai esame patenkintos savo išvaizda, įskaitant net tokias smulkmenas kaip gražios rankos ir nagai. Tad aptarkime, kaip prižiūrėti nagus, kad jie visuomet būtų tvarkingi, sveiki ir gražūs.

 • Priežiūros priemonės
  Deja, bet retai kurią moterį gamta apdovanoja iš prigimties stipriais ir gražiais nagais. Laimei, daugumą nagų trūkumų padeda išspręsti tinkamos nagų priežiūros priemonės. Silpniems nagams rekomenduojama naudoti nagų stipriklį, o linkusius sluoksniuotis nagus galite palepinti priemonėmis, praturtintomis vitaminais ir kitomis vertingomis medžiagomis. Kokybiškas nagų priežiūros priemones galite įsigyti internetu ir taip sutaupyti daug laiko.
 • Vonelės nagams
  Reguliarios vonelės ne tik stiprina ir gražina nagus, bet ir skaistina bei švelnina rankų odą. Šiai procedūrai skirkite 5 – 15 minučių bent kartą per savaitę. Yra daugybė vonelių nagams receptų, tad atsižvelgiant į norimą pasiekti rezultatą pasirinkite sau tinkamiausią variantą. Pavyzdžiui, lūžinėjančius nagus stiprina pašildyto augalinio aliejaus, citrinų sulčių ir skysto vitamino A vonelė. Žinoma, galite pasinaudoti patogesniu būdu – specialiomis vonelėms skirtomis priemonėmis.
 • Nagų apsauga
  Net ir labai prižiūrimi nagai tampa pažeisti ir nualinti jei jie nėra saugomi. Dirbant buities darbus, kurie kenkia nagams, būtinai naudokite pirštines. Taip pat nepamirškite užsidėti pirštinių, jei ketinate naudoti buitinę chemiją, o žiemos sezono metu visuomet dėvėkite pirštines.
 • Kasdieninė priežiūra
  Kasdieninei priežiūrai naudokite ne tik rankų odai, bet ir nagams skirtą kremą. Pavyzdžiui, parafino sudėtyje turintys kremai minkština rankų odą ir tuo pačiu stiprina nagus.
  Vadovaukitės šiais patarimais ir jūsų nagai džiugins sveika išvaizda, stiprumu ir dailumu.