Kaip teisingai dovanoti dovanas antrajai pusei?

Dovanu pirkimas internetu

Tiek vyrams, tiek moterims šis straipsnis gali suteikti naudingų idėjų. Dovanų idėjos galvą vargina kiekvienais metais. Ne jums vieniems(-oms) sudėtinga išrinkti idealią dovaną. Visgi yra tam tikros bendros tendencijos bei praktika, kuri padės rasti praktiškų, stiprių arba labai kūrybiškų sprendimų. Taigi, pereikime prie pasiūlymų, ką dovanoti antrajai pusei 2020 metais.

Banalu, bet naudinga

Yra tokių dovanų, kurias dovanoti verta ir praktiška. Tokios dovanos paprastai nėra kažkas labai reto ar šokiruojančio, tačiau beveik neabejotinai patiks gavėjams. Tarp šių pasirinkimų dovanoti moterims visada pateks juvelyrika, gėlės, konditerija.

Vyrams parinkti universalų produktą yra kiek sudėtingiau, tačiau visame pasaulyje atliekamų apklausų duomenimis nemažai moterų savo antrosioms pusėms dovanoja kvepalus, jaunesniems – techniką arba su kompiuteriniais žaidimais susijusius produktus.

Taip pat galima rasti pasirinkimų, universaliai pritaikomų abiem lytims. Idėjų trūkumą galite kompensuoti kiek didesnėmis išlaidomis ir antrajai pusei supakuoti naują išmanųjį, išmaniąją apyrankę, skaitmeninį fotorėmelį, fotoaparatą ar video kamerą, jeigu juos domina ši sritis.

Nustebinkite

Nustebinti nėra taip lengva, tačiau ir nėra sunku. Tam, kad žmogų nustebintumėte per šventes, pakanka įsiklausyti į tai, ko jis arba ji nori. Galbūt antroji pusė nuolat burba apie tai, kaip smagu būtų pailsėti nuo darbų kurorte ar nueiti į spektaklį? O gal jis nepraleidžia progos paminėti, kad labai laukia artėjančių krepšinio varžybų?

Lengviausia nustebinti ne su materialiomis dovanomis, o su investicija į laiką kartu. Visgi, su daiktiniu pasirinkimu irgi galite neprašauti, tačiau būtina įsiklausyti į tai, ką kalba jūsų antroji pusė. Jeigu abu gyvenate po vienu stogu, imkitės atsargumo priemonių, kad antroji pusė nesuuostų apie ruošiamą staigmeną. Pvz. jeigu dovanosite išmanųjį telefoną, kurio ji taip nori ir jį pirksite kokioje nors internetinėje parduotuvėje, pvz. www.Varle.lt ir naudojatės vienu interneto tinklu namuose, naršykite per privatų/incognito langą. Jeigu užsuksite į elektroninę parduotuvę ir kažką įsidėsite į krepšelį, kiti to paties interneto tinklo naudotojai taip pat gaus su tuo susijusias reklamas.

Taigi dar vienas nustebinimo elementas – netikėtumas ir paslapties išlaikymas. Dovanų neslėpkite namuose. Nuvežkite jas pas giminaičius, palikite darbe arba kitoje saugioje vietoje. Jeigu pasistengsite ties prezentacija bei įdėsite širdį, negalima būtų rasti dovanos, kuri mylimos antros pusės nenustebintų.

Priblokškite

Jeigu esate pasiruošę „nurauti stogą“ su savo dovana, reikėtų kreipti dėmesį į visas sudedamąsias dovanojimo dalis: prezentaciją, idėją, turinį. Nustebinti su dovana pavyks ir be kažkurio iš šių ingredientų, bet šokiruoti ar priblokšti – tikrai ne. Čia žodis „šokiruoti“ pasirenkamas iš gerosios pusės ir reiškia, kad jūsų dovana bus atsiminta ilgai, ilgai.

Galbūt pasistengsite ir su draugais arba vieni paruošite dovanų lobių medžioklę per įvairias vietas? Galbūt visą dieną, kas keletą valandų įteiksite po naują dovaną savo antrai pusei ir suplanuosite idealią šventės pabaigą? Geriausia, kad tokia dovana susidėtų iš įvairiausių dalių. Tai neturėtų būti tik kuponai laisvalaikiui ar vien apčiuopiamos dovanos. Turite surasti tai, kas patinka jūsų mylimiesiems(-osioms) ir pateikti tai savaip.