Paskolos neturintiems darbo – ar tai egzistuoja?

Paskolos bedarbiams

Finansinių paslaugų rinka šiandien vartotojams siūlo daugybės skirtingų rūšių paskolas – nuo greitųjų kreditų, iki būsto paskolų. Be to, skolintis galima kreipiantis tiek į komercinius bankus ir kredito unijas, tiek ir į greitųjų kreditų bendroves ar tarpusavio skolinimo platformas. Kaip bebūtų, iki šiol vis dar yra vartotojų, kurie mano, kad paskolos šiandien gali būti suteikiamos kiekvienam dėl jų besikreipiančiam vartotojui, nepaisant to, kokia bebūtų žmogaus asmeninė finansinė situacija. Laimei, šiuolaikinėje finansinių paslaugų rinkoje yra taikomi kur kas griežtesni standartai ir reikalavimai nei anuomet.

Dabar paskolos internetu yra suteikiamos tik tiems vartotojams, kurie atitinka visus jiems keliamus reikalavimus. Vartotojų mokumo vertinimas yra labai svarbi paskolų suteikimo proceso dalis. Taigi, jei jūs iki šiol manėte, kad paskolos neturintiems darbo gali būti suteiktos labai lengvai ir greitai – klydote. O tam, kad jums būtų lengviau suprasti, kaip vyksta visas kreipimosi dėl paskolos ir vartotojų mokumo vertinimo procesas, pateiksime keletą naudingų detalių.

Būtina palyginti skirtingų kreditorių pasiūlymus

Pirmiausia kiekvienas vartotojas, kuris galvoja apie kreipimąsi dėl paskolos internetu, turėtų labai atidžiai palyginti skirtingus kreditorių taikomus pasiūlymus. Kaip jau supratote, paskolų pasiūlymų yra daugybė, o tai reiškia, kad norint pasirinkti būtent tą, kuriam yra taikomos pačios palankiausios sąlygos, verta skirti daugiau laiko ir pastangų. Bet kuriuo atveju, palyginti paskolas šiandien nėra sudėtinga, kadangi visuomet galima labai lengvai pasinaudoti internetu ir apsilankyti internetiniuose paskolų palyginimo portaluose. Ir tuomet didelis dėmesys privalo būti skirtas ne tik paskolai taikomoms palūkanoms, tačiau ir paskolos grąžinimo terminui bei papildomoms sąlygoms ir mokesčiams, kurie padidina bendrą paskolos vertę.

Vartotojų mokumo vertinimas

Kaip jau buvo minėta, šiandien nei viena paskola negali būti suteikiama neįvertinus dėl paskolos internetu besikreipiančio vartotojo mokumo. Todėl jei jūs nuspręsite pasinaudoti šiuolaikinėmis kreditorių teikiamomis finansinėmis paslaugomis, galite net neabejoti, kad jūsų mokumas bus įvertintas, atsižvelgiant į daugybę svarbių finansinių detalių.

  • Jūsų gaunamos mėnesinės pajamos. Visų pirma kiekvieni kreditoriai įvertina, kokios yra į juos besikreipusio vartotojo gaunamos oficialios mėnesinės pajamos. Kuo jos yra didesnės, tuo paskolą gauti tampa lengviau. Tačiau visuomet yra įvairių papildomų veiksnių, kurie gali nulemti neigiamą kreditorių pateikiamą atsakymą.
  • Jūsų turimi finansiniai įsipareigojimai ir jų dydis. Taigi, net jei jūsų gaunamos pajamos bus didelės, turėdami labai daug finansinių įsipareigojimų, galite užkirsti sau kelią gaunant papildomą paskolą. Finansiniai įsipareigojimai ir jų dydis vaidina labai svarbų vaidmenį. Todėl jei į kreditorius jūs kreipsitės su bendraskoliu (pvz., savo sutuoktiniu), jūsų bendri šeimos turimi finansiniai įsipareigojimai per mėnesį negali viršyti 40% visų jūsų gaunamų mėnesinių pajamų. Tuo tarpu, jei dėl paskolos internetu kreipsitės vieni, ši riba bus sumažinta iki 20%.
  • Jūsų darbo stažas. Jei norite gauti paskolą, paskutinėje darbovietėje jūs turėtumėte būti išdirbę ne mažiau kaip keturis mėnesius. Priešingu atveju jūs negalėsite gauti paskolos.
  • Jūsų šeimyninė padėtis. Šeimyninė padėtis taip pat yra labai svarbi atliekant vartotojų mokumo vertinimo procedūrą. Jei turima nepilnamečių vaikų, šeimos gaunamos pajamos yra dalinamos proporcingai kiekvienam šeimos nariui, todėl tai gali nulemti ir kreditorių sprendimą.
  • Jūsų gyvenamoji vieta. Vartotojai, kurie gyvena mažesniuose miestuose, įprastai turi didesnes galimybes gauti paskolą nei tie, kurie gyvena sostinėje. Vilniuje minimalus pragyvenimo lygis yra didesnis, o tai reiškia, kad kreditoriai skirtingai vertina ir gyventojų gaunamas pajamas.
  • Kiti veiksniai. Egzistuoja dar ne vienas veiksnys, į kurį atsižvelgia kreditoriai, kurie atlieka vartotojų mokumo vertinimą.