Kaip tinkamai pasiskolinti ir neįklimpti į skolas?

Kaip lietuvių liaudies išmintis teigia, skola ne žaizda – pati neužgis. Tikrai visiems girdėtas ir puikiai pažįstamas pasakymas, kuriame yra itin daug tiesos. Dažnai pamirštama, kad paskolinti pinigai greitai baigiasi, o skolas grąžinti užtrunkame net ir ne vienerius metus. Asmeninių finansų ir paskolų tema šiomis dienomis yra labai populiari, todėl pasikalbėkime, kaip visgi tinkamai pasiskolinti norimą pinigų sumą norimiems pirkiniams įsigyti bei nejučiomis neįklimpti į nepageidaujamą skolų liūną.

Ar galite sau tai leisti?

Vienas pagrindinių dalykų, kuriuos turite įsivertinti, tai ar galite vieną ar kitą pirkinį šiuo metu sau leisti. Finansinė disciplina nėra pati stipriausia pusė pas daugelį iš mūsų, būtent dėl to kartais ir pridarome daug neapmąstytų finansinių sprendimų. Neapgalvoti finansiniai sprendimai neretai priveda prie didesnių problemų, skolų, kurias vėliau tenka grąžinti arba su delspinigiais, arba jau prisistačius antstoliams. Įdomiausia yra tai, kad viso to nesunkiai galime išvengti. Tad jeigu dar esate nebandę, skirkite šiandien laiko ir pastangų savo esamai finansinei padėčiai įsivertinti. Pasitelkite discipliną ir planuokitės norimus pirkinius iš anksto.

Ar verta imti greitąjį kreditą?

Greitieji kreditai internetu tapo itin populiaria pajamų forma pastaraisiais mėnesiais. Vis daugiau Lietuvos gyventojų išbando teikiamą patogumą bei naudą, kurią suteikia įvairios Lietuvoje veikiančios kredito bendrovės. Ne paslaptis, kad būtent šioje rinkoje konkurencija daugiau nei didelė, todėl potencialiems šių įmonių klientams yra siūlomos nuostabios sąlygos pasiskolinti. Daugelis kreditorių leidžia pirmąjį kreditą pasiskolinti itin pigiai, o ir grąžinti neskubina. Susižavėję palankiomis sąlygomis, įvairaus amžiaus žmonės noriai skolinasi tiek norimiems daiktams ar paslaugoms įsigyti. Tad ar verta imti greitąjį kreditą, vienu žodžiu atsakyti negalime. Viskas labai priklauso nuo situacijos, kurioje jūs esate. Juk kiekvienas klientas yra skirtingas, tad atsakymas būtent nuo to ir priklausys. Tik nepamirškite, kad visi kreditoriai ypač vertina klientus su puikia kredito istorija, o, kad tą būtų galima pasiekti, privalote žinoti savo pajėgumą pasiskolinti, o vėliau grąžinti paskolintą pinigų sumą laiku.