Kalėdiniai eglutės žaisliukai jūsų namuose

Kalėdiniai žaisliukai

Artėjant jaukiausioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms, visi skubame, lekiame, nesustodami apsižvalgyti aplink, skiriant laiką savo mylimiausiems žmonėms. Kartais norisi tiesiog atsipūsti, nusiraminti ir tiesiog pailsėti.

Jau nuo mažų dienų prisimename, kad gražiausios šventės namuose prasideda tada, kai namuose pakvimpa tikra, namine eglute. Tačiau kaip ją puošti, kad šventės namuose būtų jaukios ir tikros?

Stikliniai žaisliukai

Iš stiklo pagaminti žaisliukai visuomet suteiks prabangų ir išskirtinį įvaizdį. Daugeliui iš mūsų tokie papuošimai primena vaikystę, kuomet eglutę puošdavome tik stikliniais žaisliukais.

Kainos dažniausiai būna aukštesnės, lyginant su kitokių medžiagų aksesuarais, tačiau kalėdiniai žaisliukai eglutei dažnai parduodami ne po vieną, o rinkiniais. Tad taip išsirinkti patinkančius žaisliukus nebus sudėtinga, kadangi rinkiniuose esantys papuošimai dera tarpusavyje.

Reikia nepamiršti ir to fakto, kad eglutė neturi būti apkrauta dekoracijomis, reikia išreikšti natūralų jos grožį, o ne slėpti jos po daiktais.

Plastikiniai žaisliukai

Kalėdiniai žaisliukai

Plastikinės dekoracijos stipriai valdo šių dienų pasaulį. Įvairūs lietučiai, girliandos ir aksesuarai namams dominuoja kiekviename būste. Dekoracijų namams formų, dydžių ir spalvų įvairovė milžiniška.

Nevertėtų pamiršti, kad plastikinius žaisliukus eglutei galime dekoruoti ir patys. Nusipirkę bespalvių, tuščiavidurių žaisliukų galime juos puošti kaip tik fantazija geidžia. Į vidų galime pridėti saldainių, blizgučių, LED lempučių, dažyti dažais ar klijuoti kitomis detalėmis. Internete galite rasti begalę idėjų, reikia tik pasitelkti vaizduotę ir pirmyn!

Namų gamybos žaisliukai

Atsižvelgiant ir į sparčiai teršiamą mūsų planetą, žaliaskarę galima puošti ir namuose pagamintomis dekoracijomis. Dekoracijos gali būti valgomos arba ne.

Dažnai Kalėdoms kepami imbieriniai sausainiai gali būti puikus būdas papuošti eglutę. Saldumynų kepimas gali suburti visą šeimą bendram darbui ir suvienyti visus kartu vienam bendram tikslui.

Džiovinti vaisiai taip pat gali būti nuostabi dekoracija kalėdų eglutei. Galite pasirinkti apelsinus ar kriaušes. Suderinti juos su kitais žaisliukais (pvz.: papuošti plastikinius žaisliukus).

Nuostabiausia tai, kad po švenčių valgomas dekoracijas galima tiesiog pasidalinti su kitais, nesukeliant papildomo kalno šiukšlių. Ir kiekvienais metais eglutę dekoruoti vis kitaip, kasmet neprisirišant prie tų pačių žaisliukų.

Namų karalienė – eglutė

Tikros kalėdos namuose atsiranda tuomet, kai įžengę į namus, pamatome ją – tarsi tikrą karalienę nupuoštą eglutę. Eglutė gali būti tiek dirbtinė, tiek gyva. Kokią išsirinkti, priklauso tik nuo jūsų poreikių.

Dirbtinių eglučių pasirinkimas milžiniškas, tad tikrai išsirinksite sau tinkamiausią. Taip pat, jei gyvenate nuosavame name, gyvą eglutę galite pasodinti lauke. Dirbtinė eglutė dažnai nesuteikia pasakiško jausmo, kadangi neskleidžia kvapo, kurį skleidžia gyvoji.

Jaukios šventės namuose

Šiltos ir jaukios šventės namuose neįsivaizduojamos be artimų žmonių. Tad vertinkite sau brangius žmones ir nepamirškite jų pasveikinti. Šventės neprivalo būti materialios, svarbiausias yra tas laikas, kuomet visa šeima susėda kartu, atleidę vienas kitam klaidas ir pamiršę pykčius. Ir visi sveikinimai su Kalėdomis, turėtų būti tik iš širdies.