Kokiomis savybėmis turi pasižymėti vandenlenčių batai?

wake batai

Žmonės vis dažniau pasirenka laisvalaikį leisti aktyviai ir įsitraukia į sportines veiklas. Šiandien be galo populiarus bėgimas, lankymasis sporto klubuose, joga ir kitos mankštos. Jei reikėtų išrinkti lyderiaujančią aktyvią veiklą vandenyje, tai neabejotinai būtų vandenlenčių sportas. Jis išsiskiria tuo, kad žmonės ne tik aktyviai leidžia laiką, bet ir gali visiškai atsipalaiduoti, atitrūkti nuo kasdienybės ir rūpesčių. Jis taip pat žavi savo universalumu – čiuožti ant vandenlentės gali ir vaikai, ir suaugusieji, šiam sportui nereikia jokio specialaus fizinio pasirengimo ar įgūdžių. Svarbiausia – noras pradėti, geras wake parkas, vandenlentė ir tinkama apranga.

Apranga vandenlenčių sporte užima didelę vietą todėl, kad nuo jos priklausys, kaip jausitės ir ar jūsų patirtys bus teigiamos. Tik esant visiškam komfortui ir kokybiškai aprangai žmonės gali jaustis laisvai ir netrukdomi susitelkti į savo kūną bei pabandyti atsistoti ant vandenlentės, ja čiuožti ir tobulėti. Bene svarbiausią vaidmenį visoje aprangoje atlieka vandenlenčių batai. Jie yra pagrindas, laikantis jus ant vandenlentės ir užtikrinantis manevringumą. Jei esate pradedantieji ar jau patyrę šio sporto entuziastai ir ieškote, kokie vandenlenčių batai jums tiktų labiausiai, pasidalinsime keletu patarimų, kurie padės apsispręsti.

Kad suprastumėte, kas svarbu renkantis šiam sportui skirtą avalynę, svarbu žinoti, kad vandenlenčių batai yra atsakingi už tai, jog užtikrintų puikų sukibimą su vandenlente. Kokios savybės užtikrina visišką komfortą?

  • Prieš renkantis wake batus aiškiai žinokite, kokie jūsų tikslai užsiimant vandenlenčių sportu. Nuo to priklausys, kokio batų lankstumo jums reikia. Pavyzdžiui, pradedantiesiems rekomenduojami lankstesni, minkštesni batai. Jie taip pat naudingi tiems sporto gerbėjams, kurie siekia geriau manevruoti atliekant triukus. Kieti ir tvirtai pėdą apspaudžiantys vandenlenčių batai reikalingi tiems, kurie nori išvystyti didelį greitį.
  • Dar vienas svarbus aspektas – kokybė. Tinkami vandenlenčių batai turi atsparūs drėgmei ir išoriniams veiksniams bei garantuoti maksimalų patogumą, kuris padeda judėti laisvai ir tuo pačiu prilaikyti pėdą taip, kad išvengtumėte bet kokių traumų tikimybės.