Skaidrios SEO paslaugos būtinos kiekvienam verslui

Skaidrios SEO paslaugos

Domitės SEO savo verslui? Tikriausiai, kyla nemažai klausimų susijusių su specialistų teikiamomis paslaugomis ar kaip pasirinkti tinkamą įmonę. Seo – tai procesas, kurio metu, vykdomi darbai dažniausiai yra nežinomi ir nematomi. Mes pamatome kelių mėnesių rezultatus, tačiau, kaip viskas vyksta iki to?

Šis trumpas straipsnis – apie mitus ir skaidrumą SEO industrijoje. Jeigu jums jau pasidarė įdomu, skaitykite toliau ir sužinosite dar daugiau įdomių dalykų.

Trumpai apie SEO

Tai procesas, kurio metu norima pasiekti užsibrėžto tikslo t. y. – aukštų pozicijų Google paieškoje. Tam, kad pasiekti tikslo reikia investuoti labai daug laiko ir darbo. Labai svarbu susidėlioti pagrindinius principus ir viska daryti nuosekliai. Tam labai padėti gali tikslus planas, paremtas SEO metrikomis ir principais.

Kaip pasirinkti SEO specialistą?

Geriausius rezultatus klientui gali garantuoti įmonė, kuri turi daug patirties dirbant su įvairiais projektais, skirtingose nišose. Jeigu randate būtent tokią įmonę būsite garantuoti, kad parinks geriausią strategiją jūsų projektui.

SEO skaidrios paslaugosVisam projekto vystymui neužtenka vieno SEO specialisto. Darbų yra labai daug ir skirtingų, todėl prie kiekvieno projekto dirba tiek SEO specialistai, tiek programuotojai, tiek turinio kūrėjai ir t.t. Jeigu toje pačioje įmonėje dirba jie visi – puiku! Tokia komanda gerai žinos, kaip sukurti planą ir kaip tinkamai jį įgyvendinti.

Neretai klientui tenka bendrauti su kiekvienu iš specialistų plano vykdymo metu. Norisi atsakymų į kylančius klausimus apie projektą ir jo vystymą. Atėjo laikas pakalbėti apie skaidrias SEO paslaugas, kurių dėka viskas vyksta daug paprasčiau ir suprantamiau.

Skaidrios SEO paslaugos

Sukūrus projekto planą, sudėliojus darbus ir pradėjus dirbti prasideda SEO industrijos Lietuvoje problema – skaidrumo trūkumas ir nepasitikėjimas SEO specialistais. Visi tie klausimais, kurie mums rūpi apie plano vykdymą, atsiranda dėl kontakto nebuvimo, neinformavimo vykdomais darbais.

Būtent dėl šios priežasties šiandien ir kalbu apie skaidrias paslaugas, kurios pakeis visų požiūrį.

Kuo skaidrios SEO paslaugas skiriasi nuo įprastų?

Įprastų SEO paslaugų metu namažai laiko kontaktuojama su klientu ir atsakinėjami jo klausimai, į kuriuos nėra taip paprasta atsakyti žodžiu. Skaidrios SEO paslaugos skiriasi tuo, kad klientas gauna SEO optimizavimo planą, kuriame ne tik aiškiai matysis faktoriai lemiantys svetainės reitingą, bet ir visai paprastai paaiškinti etapai. Bet kurią minutę galima prisijungti ir matyti visus vykdomus ir planuojamus darbus. Dažniausiai vidinis SEO dar yra matomas, klientas gali pamatyti, kaikuriuos atliktus darbus ar redagavimus svetainės viduje. Kalbant apie išorinį SEO, tai visiškai nematoma. Tuo skaidrios paslaugos ir skiriasi nuo įprastų. O kas yra išorinis SEO žiūrėkite video.

Trumpai ir aiškiai

Dar kartą, keliais paprastais punktais, trumpai paaiškinsiu kas yra skaidrios SEO paslaugos.

  • Dalyvavimas SEO strategijos plano sudaryme ir bendras jo tvirtinimas;
  • Matyti savo svetainės raktinius žodžius ir jų pozicijų pokyčius;
  • Galimybė, bet kuriuo paros metu palyginti savo svetainę su konkurentais;
  • Matomi projekto trūkumai ir kokiais būdais jie bus sprendžiami;
  • Realiu laiku matomi darbai ir jų vykdymo statusai.

Bcon.lt specialistai šią sąvoką apibūdina, kaip 100% aiškumą savo klientams kiekviename SEO darbų vykdymo žingsnyje. Daugiau informacijos apie skaidrias SEO paslaugas galite rasti: https://www.bcon.lt/seo-paslaugu-kainos