Kovoti su dideliu patalpų drėgmės lygiu padės oro sausintuvas

Didelis drėgmės lygis jūsų namuose ar bet kuriose kitose patalpose gali ne tik padaryti labai daug žalos patalpų vidui, tačiau taip pat pakenkti ir jūsų sveikatai. Jei susiduriate su tokiomis problemomis, gali pagelbėti tik oro sausintuvas. Jis labai greitai sureguliuoja drėgmės lygį, o tai reiškia, kad apsaugo jūsų sveikatą ir išsaugo tinkamą patalpų būklę.

Oro sausintuvasŽinoma, nemaža dalis žmonių dabar gali klausti, kaip sužinoti ar namuose yra tinkamas drėgmės lygis. Tai padaryti yra paprasčiausia, jei naudojamas hidrometras. Šis prietaisas labai tiksliai nustato drėgmės lygį, todėl, jei jūsų namuose drėgmės lygis viršija 50 proc., jums būtinas oro sausintuvas.

Įprastai didesnis nei 50 proc. drėgmės lygis sukuria idealias sąlygas atsirasti pelėsiui ir grybeliui, o tai tiesiogiai įtakoja įvairias alergines reakcijas. Ypač vaikai yra labai neatsparūs alergijoms, todėl būtina, kad pasirūpintumėte atitinkamo drėgmės lygio užtikrinimu. Ką jau kalbėti apie tai, kad ilgainiui didėjanti drėgmė pakenks jūsų namų sienoms, luboms, grindims, baldams ir netgi elektriniams prietaisams.

Pasirinkus efektyvų ir nedidelėmis energijos sąnaudomis pasižymintį oro sausintuvą, visų minėtų nemalonumų galima labai greitai išvengti. Rinkoje yra labai daug skirtingų oro sausintuvų, kurių kiekvienas pasižymi skirtingomis savybėmis, todėl atsižvelgiant į patalpų dydį, galima lengvai rasti patį geriausią modelį.

Kai kurie žmonės mano, kad jiems gali pakakti kondicionieriaus, tačiau tai nėra tiesa. Jo veikimo principas yra kitoks, todėl jis negali efektyviai sureguliuoti drėgmės lygio. Jei naudosite oro kondicionierių – jį turėsite būti įjungę nuolatos tam, kad jūsų patalpose nepradėtų kilti drėgmės lygis, o tai įtakos labai dideles sąnaudas.

Tuo tarpu oro sausintuvas yra taupus pasirinkimas ir jo visiškai nebūtina būti įjungus dvidešimt keturias valandas per parą. Dabartiniai oro sausintuvai gali būti ne tik įmontuojami ir stacionarūs, tačiau taip pat ir mobilūs – pastaruosius galite labai lengvai pernešti iš vienos patalpos į kitą ir tokiu būdu palaikyti norimą drėgmės lygį visose namų erdvėse. Bet kuriuo atveju, jei jūs dvejojate ir nežinote, kuris oro sausintuvas jūsų patalpoms tiktų geriausiai, rekomenduojame apsilankyti www.irankiuparduotuve.lt ir susisiekti su parduotuvės konsultantais, kurie išsamiai atsakys į visus jums rūpimus klausimus.