Kuo naudingas poilsis prie ežero?

Keli skirtingi tyrimai rodo, kad kelionė prie vandens yra naudinga mums. Paplūdimio nauda sveikatai yra sumažinta streso koncentracija ir padaryta laimingesniais ir kūrybingesniais. Diena paplūdimyje yra atsipalaidavimo sinonimas. Nieko nedaryti, išskyrus įsiurbti saulę ir žaisti vandenyje, skaitant gerą knygą ir atostogaujant su mėgstamais žmonėmis. Paplūdimio laikas yra ramios ir lengvai praleidžiamos savybės, nes tai yra puikus streso šaltinio šaltinis.

Bet tai daugiau, sako tyrėjai. Buvimas paplūdimyje turi ypatingą naudą jūsų smegenims ir kūnui, todėl tai yra geriausia vieta atsipūsti kelioms dienoms (arba nuolat gyventi, jei jums pasisekė).

GERAI JŪSŲ KŪNUI

Poilsis prie ežero taip pat reiškia daugiau laiko praleidimo saulėje, o tai reiškia daugiau vitamino D, o tai naudinga jūsų kaulams. Tai taip pat gerai mažina kraujospūdį, palaiko imuninę sistemą ir padeda sergant reumatoidiniu artritu.

Tik nepamirškite per daug saulės irgi negerai; odos vėžiu susirgti tikriausiai niekas nenorėtų. Laikykitės nuo tiesioginių saulės spindulių nuo 10 iki 16 valandos. Šiuo metu spinduliai yra aktyviausi. Kitas svarbus dalykas yra akinių dėvėjimas, turėjimas tinkamą apsauginį kremą nuo saulės.

Be to, daugelis žmonių jaučiasi geriau, kai yra veikiami saulės spindulių. Manoma, kad saulės spinduliai padidina cheminio serotonino kiekį, dėl kurio jaučiatės gerai. Taigi, diena saulėje karštą vasaros dieną prie ežero gali pagerinti jūsų psichinę sveikatą ir padaryti jus laimingesnius.

NAUDINGA JŪSŲ SAVIJAUTAI

Daugeliui iš mūsų kelionė ir poilsis prie ežero yra susijusi su laisvalaikiu ir atostogomis. Tai yra tada, kai atitrūkstame nuo elektroninių prietaisų ir leidžiame laiką su šeima ar draugais. Šis laisvalaikio praleidimas gali paskatinti kūrybiškumą ir naujoves, įkraunant mūsų smegenis. Socialinis įsitraukimas taip pat naudingas mums; leidimas praleisti laiką su žmonėmis, kurie mums rūpi, leidžia mums jaustis geriau.

Galbūt geriau miegosite palapinėje, girdėdami ežero ir medžių garsą ar bent jau mintis, kad kitą dieną nereikės eiti į savo darbą.

Taigi kitą kartą, kai jums reikės pertraukos, kad įkrautumėte savo kūną ir smegenis, siūlome poilsį prie dusios ežero. Mokslas patvirtina tai, ką žinome visi ir taip – šiek tiek laiko saulėje, smėlyje ir vandenyje yra naudingas mums visiems.