Magnetineslentos.lt– stilingos interjero detalės kiekvienuose namuose

Magnetineslentos.ltŠiuo metu ypatingai dažnai įvairiose kavinėse pastebime naudojamas piešimo lentas. Jų paskirtis paprasta – ant jų pateikiamas meniu, įvairios pozityvios, įkvepiančios mintys ir pan. Tokias lentas galime nesunkiai pritaikyti ir namų interjere: tiek virtuvėje, tiek vaikų kambaryje. Magnetineslentos.lt – tai tikras rojus mamoms, kurios svajoja, jog jų vaikai pieštų ne ant sienų, o ant tam skirtos vietos, tad būtent šios lentos gali būti skirtos Jūsų vaikų kūrybai išreikšti, pramogai.

 

Kuomet vaikai sulaukia amžiaus, kada piešimas tampa įdomiausia jų veikla, pasidaro ir pikta, ir gaila, kai po tokių pramogų tenka perdažyti arba pertapetuoti namų sienas, tačiau ir gyventi tarp išpieštų sienų nesinori. Todėl, kad nereikėtų daryti remonto, tėvai, įrenginėdami vaikų kambarius, šiandien dažnai visą sieną padengia specialiais kreidiniais dažais ir sukuria rašymo lentą per visą sieną arba pastato įsigytą lentą ir taip suteikia vaikui džiaugsmą išreikšti savo meninius sugebėjimus.

 

Kreidinė lenta taip pat gali būti panaudota ir virtuvėje, kaip vieta sudaryti pirkinių sąrašą, greitai pasižymėti receptą, palikti priminimą kitiems šeimos nariams ar pasidalinti miela žinute, piešiniu, emocija – kitiems šeimoms nariams tai pakels nuotaiką.

 

Rašymo lentos gali būti įvairių dydžių, pastatomos arba pakabinamos, todėl yra nesunkiai pritaikomos bet kokiame interjere: tiek namuose, tiek biure, tiek kavinėse, o kuo jas papildysite – priklauso tiek nuo individualių poreikių, tiek nuo fantazijos. Be jokios abejonės, piešimo lenta turi ir savo trūkumų: paišant kreida trupa ant žemės ir labai lengva išsitepti rūbus, taip pat ant tokios lentos kaupiasi dulkės, bet pats faktas, jog bet kada galima atnaujinti vaizdelį piešiniais ar užrašais bei pasižymėti kažkokią svarbią informaciją, verčia į šiuos trūkumus pažvelgti kiek atlaidžiau.