Masažinės sėdynės – masažas namuose

Masazines sedynes

Norite pamiršti nugaros skausmus, atpalaiduoti raumenis po sunkios darbo dienos arba tiesiog pasimėgauti maloniu nugaros masažu tada, kada tik to panorėsite? Masazines sedynes yra būtent tai ko jums reikia.

Masažuojančios sėdynės lengvai prisitvirtina prie kėdės ar sofos, o forma sukurta taip, kad atitiktų visus žmogaus stuburo linkius. Masažinė sėdynė puikiai priglunda prie nugaros ir kaklo, todėl jausite puikų ir kokybišką masažą. Norimą masažą dažnai galite pasirinkti patys, kai kurios masažinės sėdynės turi net iki 5 ar daugiau skirtingų masažo tipų, pradedant nuo lengvo, atpalaiduojančio masažo, baigiant pakankamai stipriu, tačiau neperdėtai galingu masažu. Vieni mėgsta švelnų, kiti stiprų masažą, tad tokios universalios masažuojančiosios sėdynės puikiai prisitaikys prie kiekvieno šeimos nario ar svečio norų. Būkite tikri, visi išbandę masažinę sėdynę įvertins ją teigiamai ir nenorės pakilti nuo jos.

Kai kurios masažinės sėdynės turi ir šildymo funkciją, kurią galima lengvai įjungti arba išjungti jei ji yra nepageidaujama. Šildymas padeda dar geriau išmasažuoti jūsų nugarą ir atpalaiduoti ją. Taip pat, naudojant šildančiąją funkciją, nugaros ir kaklo masažas taps giluminis, kuris pagerins kraujotaką, bus ne tik malonus, bet ir naudingas sveikatai. Šaltuoju metu, žiemą, tokia sėdynė gali būti ne tik nuostabus daiktas jums, bet ir puiki dovana artimiesiems Šv. Kalėdų proga.

Elektrinė masažinė sėdynė yra universali ir labai lengvai valdoma. Jau po pirmo atsisėdimo pajusite, kad kitur nė nenorėtumėte sėdėti. Sėdynė tinka tiek garbaus amžiaus žmonėms, tiek vaikams ar suaugusiems. Pulteliu valdomos sėdynės yra lengvai perprantamos, tad nekils jokių neaiškumų, kaip ja naudotis. Patogu ir tai, kad sėdynę galima be didelių sunkumų pritaikyti prie kiekvienos kėdės, kuri turi atlošą. Masažinė sėdynė yra labai kompaktiška, tad nesinaudojant ją galėsite lengvai padėti po lova ar įdėti į spintą. Kokybiška masažo sėdynės medžiaga yra lengvai prižiūrima. Audeklas paprastai yra gana lengvai nuimamas, o jį plauti galima ir skalbimo mašinoje, todėl galėsite visuomet palaikyti švarą ir higieną savo namuose.

Mėgaukitės profesionaliu masažu namuose!