Tinkamos lauko pavėsinės įsirengimas

pavėsinėsLauke leisti laiką šiltomis vasaros dienomis gali būti nepaprastai malonu ir gera. Lauko pavėsinės tokiais atvejais labai praverčia. Kai norisi pabėgti nuo kaitrių saulės spindulių ar pasislėpti nuo gaivaus lietaus, pavėsinė suteikia puikią priedangą ir leidžia pasimėgauti grynu oru esant bet kokiomis oro sąlygomis.

Pavėsinę įsirengti savo nuosavame sklype nėra sunku ar labai sudėtinga. Visa tai galima atlikti ir nedideliame sode. Tam tereikia rasti tinkamą vietą, kuri neužgožtų likusio gamtos grožio, o puikiai derėtų ir papildytų aplinkos įvaizdį. Tinkamai kraštovaizdyje įkomponuota pavėsinė suteiks užuovėją nuo vėjo ir saulės, ji puikiai tiks įvairioms progoms ar tiesiog nerūpestingam pasisėdėjimui lauke. Pavėsinėje galima įsikurti nepaprastai jaukų kampelį rekreacinei veiklai, vaikų pramogoms ar maloniems susitikimams su draugais ir giminaičiais.

Tinkamos vietos pasirinkimas pavėsinei yra nepaprastai svarbus ir lemtingas žingsnis. Jei nusprendėte šį statinį statyti savo kieme ar sode, pirmiausia turite nuspręsti, kurioje vietoje jį statyti būtų geriausia. Lauko pavėsinės įrengimas gali būti visiškai nesėkmingas, jei pasirinksite visiškai netinkamą vietą jai. Svarbu dėmesį atkreipti ne vien į bendrą sodo planą, bet ir į vaizdą, kurį matysite sėdėdami pavėsinėje. Kad joje leisti laiką būtų malonu, pasirūpinkite, kad joje būtų patogu, kad jos išplanavimas nevaržytų, o atsiveriantys vaizdai būtų malonūs akiai.

Medinė pavėsinė yra vienas populiariausių pavėsinės pasirinkimų Lietuvoje. Jos atrodo stilingai ir jaukiai. Iš kokybiškos medienos pastatyta pavėsinė natūraliai puošia kraštovaizdį. Tačiau ne vien iš medžio galima statyti pavėsinę. Aplink gausu kur kas daugiau variantų, kurie daugiau ar mažiau tinka pavėsinės statybai. Svarbiausia pasirinkti tokias žaliavas, kurios tinkamai įsikomponuos į sodo ir kiemo aplinką bei derės prie pačio namo išvaizdos ir kraštovaizdžio.

Šiltomis vasaros dienomis nėra nieko maloniau, kaip nerūpestingai praleisti laiką pavėsinėje su kavos puodeliu rankoje. Čia lengva atsipūsti ir pailsėti. Lauko pavėsinės gali būti puiki vieta darbui, poilsiui ir vaikų pramogoms. Visa tai suteiks jaukią užuovėją nuo vėjo, saulės ir lietaus, tad mėgautis grynu oru galėsite bet kuriuo laiku.