Mobilusis internetas dabar tinka tiek namams, tiek ir verslui

internetasGalvojate kuo mobilusis internetas skiriasi nuo plačiajuosčio ar šviesolaidinio? Skirtumų yra daug, o jeigu tie skirtumai jums padės apsispręsti kurį planą pasirinkti, tuomet tikrai reikėtų plačiau tuo pasidomėti. Mobilusis internetas per myPlan gali būti užsakomas labai paprastai – ten dirba puikūs specialistai, kurie apdės tinkamai apsirinkti interneto paslaugų teikėją. Trumpai tariant, jeigu norite išvengti laiko gaišimo, tiesiog kreipkitės į specialistus, jog šie patiektų geriausią įmanomą pasiūlymą. Kalbant apie mobilųjį internetą, tiesiog reikia pasverti visus privalumus ir trūkumus. Su mobiliuoju internetu vargu ar tų trūkumų rasite daug.

Mobilusis internetas turi daugiau privalumų nei trukimų. Labiausiai verta akcentuoti tai, kad daugumas žmonių jį renkasi dėl elementarios priežasties – tokiu internetu naudotis galima iš bet kurios vietos Lietuvoje. Su plačiajuosčiu ar šviesolaidiniu to padaryti negalėtumėte. Mobilusis internetas tam ir yra skirtas kad vartotojas nebūtų pastoviai pririštas prie vienos vietos. Aišku, kalba eina ne apie tą internetą, kuris užsakomas į telefoną.

Dabar mobilųjį internetą galima užsakyti tiek namams, tiek ir pavieniams asmenims, kurie nuolatos juda. Paprastai kalbant, yra dviejų tipų mobilūs modemai. Dažniausiai jie veikia 4G ryšiu. Vieni modemai yra visiškai mobilūs – baterijos dėka, modemą galima nešiotis su savimi kur tik norite. Kiti modemai nėra skirti nešiojimui. Namų modemai dažniausiai yra pastatomi tose vietose, kur geriausiai veikia 4G ryšys. Aišku, kai kurie modemai turi ir baterijas, o tai reiškia, kad net ir tokius modemus kartais galima vežtis kažkur kitur, kur nėra elektros maitinimo. Kaip bebūtų, namų modemai yra naudingi tuo, kad jie traukia 4G ryšį ir internetą skleidžia WI-FI būdu. Toks bevielis internetas tikrai naudingas daugeliu atžvilgiu.

Aišku, verta paminėti, kad mobilusis internetas kainuoja skirtingai. Priklausomai nuo jūsų poreikių, kainos gali siekti dvi dešimtis eurų, tačiau kitais atvejais, internetas gali kainuoti viso labo ir kelis eurus. Viskas priklausys nuo perkamos įrangos bei pasirinktis duomenų kiekio. Neribotam duomenų kiekiui taikomi didesni mokesčiai, o ribotiems planams taikomi mažesnį tarifai.