Namai be interneto ne namai?

internetasInternetas 21 amžiuje yra pasidaręs labai svarbia ir itin vertinama paslauga, kuri, anot visuomenės, turėtų būti bene kiekvienuose namuose. Internetas yra naudojamas ne tik darbiniais tikslais, bet ir pramogoms: filmų, tiesioginių transliacijų, įvairios vaizdo medžiagos žiūrėjimui, žaidimams ir kitoms pramogoms. Toks laisvalaikio praleidimo būdas yra itin populiarus, ypač jaunų žmonių tarpe, todėl tikrai be interneto namai daugelio yra neįsivaizduojami.

Kokį internetą pasirinkti?

 

Interneto pasirinkimas yra labai atsakingas ir svarbus procesas, kadangi jis lemia kaip ir kokiu greičiu bus dirbamas norimas darbas ar tiesiog užsiimama kasdiene veikla. Norintys greičio ir spartumo turėtų rinktis šviesolaidinį internetą, kuris šiuo metu yra labai populiarus dėl savo saugumo ir greitumo. Šviesolaidinis internetas yra net 50 kartų greitesnis už plačiajuostį, todėl nenorintys ilgai laukti kol pasikraus reikiama svetainė, ar nenorintys nervuotis staiga užstrigus žiūrimai transliacijai, turėtų rinktis šviesolaidinį internetą ir dėl to visiškai nesijaudinti.

Jeigu jums reikia interneto visur ir visada, o be jo nežengiate nė kojos į kitą kambarį, rinkitės belaidį internetą, kuris visuose namuose veikia tinkamai ir greitai, o norint juo naudotis nereikia jungti jokių laidų, jų vedžioti po visus namus. Užtenka interneto modemo, kurį nuomoja / parduoda ir įrengia interneto, kurį pasirenkate, tiekėjas. Belaidis, ar kitaip bevielis internetas yra greitas, todėl reikiamus duomenis atsisiųsite greitai, o bet kurioje namų patalpoje žiūrimi filmai tikrai neišsijungs.

 

Kaip pasirinkti interneto tiekėją?

 

Interneto tiekėjų Lietuvoje yra net keli, kiekvienas jų teikia skirtingas interneto paslaugas. Net ir žinant kokios interneto norima, kartais sunku išsirinkti patį interneto tiekėją. Plačiau apie visus interneto tiekėjus, tiekiančius internetą Vilniuje kiekvienas gali pasiskaityti internetasvilniuje24 svetainėje. Vis dėlto, reikia pastebėti, kad ne visada įmanoma gauti tai ko norima, nes galbūt tam tikras interneto tiekėjas nėra įvedęs kažkokio interneto ryšio tipo jūsų gyvenamojoje vietoje. Tokiu atveju galite kreiptis į internetasvilniuje24 dirbančius specialistus, kurie ne tik objektyviai patars, bet ir padės įsivedant internetą namuose ar kitoje norimoje patalpoje.