Namo fasadas – kodėl jis toks svarbus

Namo fasadasKiekvieno namo statybos darbai reikalauja labai didelio kruopštumo, profesionalumo ir atidumo. Tai yra tiesiog neišvengiama, jei norima pastatyti kokybišką ir ilgaamžį namą – ir visiškai nesvarbu ar namas yra statomas verslo tikslais, ar gyvenamajam būstui. Tačiau kalbant apie namo statybą, reikia atminti ir dar vieną svarbų veiksnį – tai namo fasadas. Pastebima, kad nemaža dalis vartotojų didžiausią dėmesį linkę skirti vidinei namo apdailai ir interjerui, tačiau nuvertina namo fasado būtinybę ir svarbą. Šiuo atveju labai puikiai tinka posakis – „sutinkama pagal išvaizdą, o palydima pagal protą“. Ir nors šis posakis taikomas kalbant apie žmones, vis dėlto jį galima sutapatinti ir kalbant apie namą. Pirmiausia kiekvieną namą „pasitinkame“ pagal jo išorinį vaizdą, t.y. namo fasadą, todėl jei norite, kad jo estetinė išvaizda būtų nepriekaištinga, namo fasadas taip pat turėtų būti labai gerai apgalvotas ir suprojektuotas.

Šios srities specialistai Alucobond teigia, kad kuriant namo fasadą, būtina labai nuodugniai įvertinti jo estetinius, funkcinius ir ekonominius aspektus. Tai reiškia, kad namo fasadas neturėtų būti vertinamas atsižvelgiant tik į estetikos aspektą. Trumpiau tariant, jis turėtų būti ne tik gražus, modernus ir atitinkantis bendrą namo aplinką, tačiau taip pat teikti pakankamą funkcionalumą ir ekonomiškumą. Kalbant apie pastarąjį veiksnį, reikėtų įvardinti ir fasadų skirstymo būdus. Specialistai išskiria du, t.y. vėdinamąjį ir nevėdinamąjį namo fasadą. Nors šie du sprendimai skiriasi savo kaina ir pirmasis yra brangesnis, vis dėlto jo efektyvumas yra didesnis, todėl jei pasirinksite vėdinamojo namo fasado įrengimą, jūsų namas bus kur kas ilgaamžiškesnis ir nekaupiantis drėgmės.

Kaip matote, yra daugybė skirtingų aspektų, kuriuos reikėtų įvertinti norint suprojektuoti ir įgyvendinti kokybiškus namo fasado darbus. Todėl visuomet rekomenduojama kreiptis į fasadų statybos darbų profesionalus, kurie gali pasiūlyti ne tik pačias kokybiškiausias apdailos medžiagas, tačiau taip pat labai sklandžiai ir kokybiškai įgyvendinti visus montavimo darbus, užtikrinant, kad namo fasado ilgaamžiškumas bus ypač didelis. Taigi, belieka kreiptis į ekspertus ir pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis.