Paskaitos nėščiosioms – lengvesnei pradžiai

paskaitos nėščiosiomsTikriausiai, kiekvieną moterį, sužinojusią, kad laukiasi, ir viso kūdikio laukimo laikotarpiu užklumpa įvairiausios baimės ir nepasitikėjimas savimi.

Viena iš dažniausių baimių – mintys, kad nesugebėsiu kūdikio žindyti, ar mano pieno užteks, ar pienas bus kokybiškas, ar jis nedings… Taip pat, ar man neskaudės, ar kūdikiui bus patogu apžioti krūtį ir daugybė kitų panašių klausimų, susijusių su žindymu krūtimi. Toliau seka klausimai, kaip motinos pieną nutraukti, kaip laikyti, kaip naudoti… Ar šaldytas motinos pienas – lygiavertis šviežiam tiesiai iš krūties žindžiamam pienui ir pan.

Visos baimės, susijusios su kūdikio maitinimu – pagrįstos, tačiau nepasitikėjimo savimi reikia atsikratyti. Tai lengviau padaryti moterims, kurios jau turi vaikų, o moterims, besilaukiančioms pirmagimio – tai naujiena. Todėl geriausia ieškoti atsakymų į visus iškilusius klausimus ir vyti šalin nepasitikėjimą savimi.

Šiandieniniame informaciniame amžiuje surasti informaciją – labai paprasta. Internete galime rasti daugybę kitų mamų patarimų, daugybę specialistų straipsnių ir kitos naudingos medžiagos. Tačiau informacijos skaitymas niekada nepadės išmokti žindyti arba bent jau susipažinti su šiuo artėjančiu ir labai svarbiu gyvenimo laikotarpiu. Todėl geriausia rinktis veiksmingesnius kanalus gauti informaciją.

Vienas iš tokių būdų – paskaitos nėščiosioms. Tokių paskaitų metu kiekviena būsima mama gaus atsakymus į visus iškilusius klausimus apie žindymą, bus diskutuojama apie žindymo naudą kūdikiui, taip pat, kaip prižiūrėti krūtis ir spenelius ir pan. Diskusija su kitomis nėščiosiomis ir specialiste – itin naudinga, o, be kita ko, tai puiki proga pabendrauti su bendramintėmis, pasidalinti patirtimi arba net susirasti draugių. Tačiau svarbiausia, kad paskaitos nėščiosioms garantuoja nusiraminimą, pasitikėjimą savo galimybėmis ir ramesnį kūdikio laukimą.

Taigi, jei Jus neramina klausimai apie žindymą, taip pat nepagrįstos vidinės baimės, paskaitos nėščiosioms – puiki galimybė laukti kūdikio ir žindymo laikotarpio nusiraminus ir pasitikint savimi.