Šampūnai šunims pagal kailio tipą ir norimą poveikį

Nesvarbu, kokio ilgio ir kokios rūšies jūsų keturkojo kailiukas – tiek ilgaplaukių, tiek trumpaplaukių šunų maudynės bei kailio priežiūra reikalauja laiko ir kruopščiai parinktų priemonių.

Pirmas aspektas renkantis kosmetiką gyvūnams – natūralumas. Svarbiausia, ne ryškus priemonių kvapas ir stilinga pakuotė, bet kailį puoselėjančios ir maitinančios produkto savybės. Jei sudėtyje gausu sintetinių priedų, ilgainiui galite stipriai pakenkti augintinio kailiui ir odai.

Rinkdamiesi šuns kailio priežiūros priemones, taip pat turėsite nuspręsti koks jūsų poreikis ir kokio efekto sieksite. Įvertinkite kaip dažnai pilnai maudote šunį, kokiais atvejais užtenka tik pėdučių plovimo. Taip pat, renkantis kailio priežiūros priemones įvertinkite augintinio odos būklę.

„Perlų Oazė“ specialistų naudojama ir plačiai rekomenduojama „Botaniqa“ kosmetika šunims, šampūnai, kondicionieriai yra be silikonų ar parabenų, todėl net ir dažnai maudant augintinį jo kailiui ir odai nepakenks. „Botaniqa“ šampūnai taip pat yra tinkami augintiniams, turintiems jautrią odą.

„Botaniqa“ šampūnai šunims sukurti pagal kailio tipą taip, kad galima būtų suteikti skirtingą efektą, tad prekyboje rasite tikrai platų priemonių pasirinkimą: drėkinančius, glotninančius, šiurkštinančius, suteikia blizgesio, ar net balinančią kosmetiką šunims.

„Botaniqa“ kosmetikos prekės šunims turi tris produktų linijas: „Basic“, „Show“ ir „Active“. „Basic“ linijos priemonės yra itin švelnios, natūralios sudėties, skirtos kasdienei, įprastai kailio priežiūrai. „Active“ priemonių linija skirta kailiui, kuriam reikia papildomos priežiūros ir atstatymo, nes yra gausiau prisotinta naudingų elementų. Naudodami „Botaniqa“ šampūną ir kondicionierių šunims iš „Active“ linijos atstatysite kailio pažeidimus ir skatinsite augimą, plaukas ir oda bus pilnavertiškai pamaitinti. „Show“ linijos produktai skirti kailiui suteikti specialų efektą  – papildomo šiurkštumo šiurkščiaplaukiams šunims, apimties – puriam kailiui, balinimo – išryškinti baltaplaukius. Ši „Botaniqa“ kosmetikos linija dažniausiai naudojama ruošiant gyvūną parodoms, arba specifinio kailio priežiūrai.

Norėdami išsirinkti geriausias ir labiausiai tinkančias kailio priežiūros priemones savo augintiniui pasikonsultuokite su „Perlų Oazė“ kirpyklos arba parduotuvės specialistais.