„Samsung Galaxy S8“ kaina ir parametrai

„Samsung“ išmanieji telefonai jau kurį laiką yra vieni labiausiai laukiamų rinkoje. Ypatingo susidomėjimo sulaukė „Galaxy S8“ modelis, kurį daugelis apžvalgininkų vadina kosminiu telefonu. Daugelis, rankose laikęs šį išmanųjį įrenginį, sutiktų, jog flagmanas pasižymi ne tik pažangiomis funkcijomis, bet ir išskirtiniu dizainu. Tiems, kuriems itin aktuali „Samsung Galaxy S8“ kaina ir parametrai, su malonumu pristatome trumpą jo apžvalgą.

Berėmis dizainas

„Samsung Galaxy S8“ nusprendė visiškai atsisakyti telefono rėmelių ir tai tikrai pasiteisino. Žiūrint į prietaiso ekraną, nėra jokių pašalinių, blaškančių detalių, galite mėgautis jame atvaizduojama informacija ir koncentruotis tik į ją. Didesnis ekranas taip pat reiškia ir tai, jog jame yra daugiau vietos įvairiems mygtukams ir funkcijoms. Telefonu galite drąsiai naudotis viena ranka, o dėl rėmelių eliminavimo, su ganėtinai kompaktiško dydžio telefonu mėgausitės puikiu vaizdu.

Kamera

Pagrindinė išmaniojo telefono kamera yra 12 MP raiškos, ir gali išsaugoti tiek JPEG, tiek RAW formatus tuo pačiu metu. Priekinė „Samsung Galaxy S8“ kamera yra 8 MP raiškos bei turi f/1,7 diafragmą ir HDR palaikymą. Visa tai leidžia mėgautis puikia nuotraukų kokybe, kas daugeliui pirkėjų yra vienas pagrindinių kriterijų, pagal kurį išsirenkamas išmanusis telefonas.

Našumas

„Samsung Galaxy S8“ turi itin galingą 8 branduolių procesorių, kuris laikomas pačiu pirmuoju pasaulyje mobiliojo telefono procesoriumi, kuris yra pagamintas pagal 10 nm technologiją. Pastaroji gali garantuoti net iki 20 proc. mažesnes energijos sąnaudas, todėl šio įrenginio pasirinkimas tikrai patiks mėgstantiems ekonimiškus sprendimus. Šis „Samsung“ modelis turi 4 GB RAM atmintį ir 64 GB vidinę atmintį. Visa tai telefonui leidžia puikiai veikti ir palaikyti žaidimus, programėles ir kitas telefono funkcijas vienu metu.

„Samsung Galaxy S8“ kaina

Turbūt daugeliui besidominčių išmaniųjų telefonų naujovėmis aišku, jog šis „Samsung“ modelis turi puikius parametrus ir pasižymi ne tik puikiu dizainu, itin kokybišku ekranu, bet ir džiuginančiais energinio efektyvumo rodikliais. Paskutinis svarbus aspektas – „Samsung Galaxy S8“ kaina. Jei norite telefoną įsigyti geriausiomis sąlygomis ir vienu metu palyginti keleto parduotuvių kainas, siūlome apsilankyti svetainėje kainos.lt. Čia pagal telefono modelį rasite ne tik visą reikiamą informaciją apie jį, bet ir pardavimo vietas, siūlančias įrenginį ir jų kainų bei sąlygų skirtumus. Tai greita, patogu ir padeda sutaupyti!