„Samsung Galaxy S8“ kaina ir parametrai

„Samsung“ išmanieji telefonai jau kurį laiką yra vieni labiausiai laukiamų rinkoje. Ypatingo susidomėjimo sulaukė „Galaxy S8“ modelis, kurį daugelis apžvalgininkų vadina kosminiu telefonu. Daugelis, rankose laikęs šį išmanųjį įrenginį, sutiktų, jog flagmanas pasižymi ne tik pažangiomis funkcijomis, bet ir išskirtiniu dizainu. Tiems, kuriems itin aktuali „Samsung Galaxy S8“ kaina ir parametrai, su malonumu pristatome trumpą jo apžvalgą.

Berėmis dizainas

„Samsung Galaxy S8“ nusprendė visiškai atsisakyti telefono rėmelių ir tai tikrai pasiteisino. Žiūrint į prietaiso ekraną, nėra jokių pašalinių, blaškančių detalių, galite mėgautis jame atvaizduojama informacija ir koncentruotis tik į ją. Didesnis ekranas taip pat reiškia ir tai, jog jame yra daugiau vietos įvairiems mygtukams ir funkcijoms. Telefonu galite drąsiai naudotis viena ranka, o dėl rėmelių eliminavimo, su ganėtinai kompaktiško dydžio telefonu mėgausitės puikiu vaizdu.

Kamera

Pagrindinė išmaniojo telefono kamera yra 12 MP raiškos, ir gali išsaugoti tiek JPEG, tiek RAW formatus tuo pačiu metu. Priekinė „Samsung Galaxy S8“ kamera yra 8 MP raiškos bei turi f/1,7 diafragmą ir HDR palaikymą. Visa tai leidžia mėgautis puikia nuotraukų kokybe, kas daugeliui pirkėjų yra vienas pagrindinių kriterijų, pagal kurį išsirenkamas išmanusis telefonas.

Našumas

„Samsung Galaxy S8“ turi itin galingą 8 branduolių procesorių, kuris laikomas pačiu pirmuoju pasaulyje mobiliojo telefono procesoriumi, kuris yra pagamintas pagal 10 nm technologiją. Pastaroji gali garantuoti net iki 20 proc. mažesnes energijos sąnaudas, todėl šio įrenginio pasirinkimas tikrai patiks mėgstantiems ekonimiškus sprendimus. Šis „Samsung“ modelis turi 4 GB RAM atmintį ir 64 GB vidinę atmintį. Visa tai telefonui leidžia puikiai veikti ir palaikyti žaidimus, programėles ir kitas telefono funkcijas vienu metu.

„Samsung Galaxy S8“ kaina

Turbūt daugeliui besidominčių išmaniųjų telefonų naujovėmis aišku, jog šis „Samsung“ modelis turi puikius parametrus ir pasižymi ne tik puikiu dizainu, itin kokybišku ekranu, bet ir džiuginančiais energinio efektyvumo rodikliais. Paskutinis svarbus aspektas – „Samsung Galaxy S8“ kaina. Jei norite telefoną įsigyti geriausiomis sąlygomis ir vienu metu palyginti keleto parduotuvių kainas, siūlome apsilankyti svetainėje kainos.lt. Čia pagal telefono modelį rasite ne tik visą reikiamą informaciją apie jį, bet ir pardavimo vietas, siūlančias įrenginį ir jų kainų bei sąlygų skirtumus. Tai greita, patogu ir padeda sutaupyti!

Samsung Galaxy išmanieji telefonai

Norite įsigyti naują išmanųjį telefoną? Rekomenduojame Samsung Galaxy modelius. Tai vieni populiariausių išmaniųjų telefonų pasaulyje. Jie nėra patys pigiausi, bet ir ne patys brangiausi, todėl tinka visiems vidutines pajamas turintiems žmonėms.

samsung galaxy

Samsung Galaxy išmanieji yra suskirstyti į tam tikras serijas, kurios žymimos raidėmis. Tikriausiai apie jas mažai ką žinojote.

Galaxy A. A raidė reiškia „Alfa“. Šia įrenginiai priskiriami aukštesnei nei vidutinei klasei. Šios serijos modelių yra daugiausia. Jie populiarūs ir Lietuvoje.

Galaxy J. J raidė reiškia „Joy“ – džiaugsmas. Tai žemesnės ir vidutinės klasės telefonai J1, J2, J5, J7.

Galaxy E. E raidė reiškia „Elevate“ – pakelti. Vidutinės klasės telefonai. Nėra labai daug modelių.

Galaxy S. S raidė reiškia „SuperSmart“ – superprotingas, superišmanus. Tai garsieji aukščiausio lygio telefonai, tarp kurių yra ir naujausias Galaxy S7 bei Galaxy S7 Edge.

Yra ir kitų raidžių, pavyzdžiui K, V, M, R, W, Y, tačiau tokių modelių nėra daug, jie ne tokie populiarūs, kaip jau minėtos serijos.

Samsung Galaxy yra ne tik išmanieji telefonai, bet ir planšetofonai. Tai didesnės nei 5,5 colio ekrano įstrižainės įrenginiai. Populiariausias jų yra Galaxy Note. Šie įrenginiai yra išskirtiniai tuo, kad jie turi ir valdymo pieštuką „Stylus“. Tai verslo klasės planšetofonai, skirti daugiausiai darbui.

Galaxy Tab – planšetinių kompiuterių serija. Taip pat yra ir nauja serija Galaxy PRO (kai kurie modeliai su Windows 10 operacine sistema).

Ar žinote, kada atsirado pirmasis Samsung Galaxy išmanusis telefonas?

2009 metai birželį buvo išleistas pirmasis Samsung Galaxy telefonas (modelis Samsung GT-I7500), kuris jau tada turėjo Android operacinės sistemos 1.6 versiją (Donut). Tuo metu tai buvo iš tiesų išskirtinis telefonas su net 5 megapikselių kamera ir USB jungtimi. Tiesa, baterija buvo silpnoka, vos 1500 mAh, tačiau tada ir ekranai buvo kitokie – 3,2 colių AMOLED. Šis telefonas turėjo mikro SD kortelių lizdą, todėl jo kuklią 8 GB atmintį buvo galima išplėsti dar 32 GB. Samsung Galaxy tikrai nebuvo pirmasis išmanusis telefonas rinkoje. Pirmuoju tituluojamas HTC Dream, pasirodęs daugiau nei pusmečiu anksčiau – 2008 metų spalį. Per tą laiką Samsung inžinieriai turėjo šiek tiek laiko patobulinti savo kūrinį, kad jis taptų labai mėgiamas.

Naujausias Samsung Galaxy modelis yra Samsung Galaxy J1 Mini, pasirodęs šių metų vasario pabaigoje jau po garsiojo Galaxy S7 ir S7 Edge. Kol kas šio telefono populiariausioje interneto parduotuvėje Pigu.lt nepavyko aptikti. Jis turėtų pasirodyti greitu metu.