Skydinių namų priežiūra

skydinis namasSvajojate apie nuosavus namus, tačiau galvojate, kad jūsų kiaulėje taupyklėje nėra tiek daug pinigų, kad pavyktų gauti tai, ko Jūs norite? Pagalvokite dar kartą. Šiuo metu rinkoje labai populiarūs skydiniai namai, kurie pasirenkami dėl akivaizdžių pliusų:

  1. Nedidelė namo kaina.
  2. Greitas pastatymas.
  3. Ilgas tarnavimas.
  4. Platus lauko bei vidaus interjero kūrimas.
  5. Minimali priežiūra.
  6. Sunaudojamos visos įsigytos medžiagos.
  7. Namas gali būti transportuojamas iš vienos vietos į kitą.
  8. Galima statyti ne vieno aukšto namą.

Gyvenimas šiuose namuose – tarsi pasaka, kuri nuoširdžiai džiugina.

Skydinių namų priežiūra nėra kokia nors ypatinga. Tiesa, šiems namams reikia skirti kiek daugiau dėmesio nei kad mūriniams, tačiau atsižvelgus į šiuos pliusus vistiek laimi pastarasis variantas. Daugelis žmonių baiminasi, kad į priežiūrą teks investuoti nemažai pinigų. Pirmiausiai siūloma atsikratyti visų baimių ir susipažinus su informacija suvokti, kokia ta priežiūra, kiek ji Jums gali kainuoti ir tuo pačiu įvertinti ar darbus gebėsite atlikti pats, ar teks samdytis profesionalus.

Skydinių namų priežiūra beveik nesiskiria nuo tos, kuri turi būti skiriama kitokios medienos namams. Pavyzdžiui rąstiniams, kurie Lietuvoje taip pat yra gana populiarūs. Rekomenduojame namo išorę perdažyti kas šešerius metus. Kai kurie naudoja paprasčiausius dažus, tuo tarpu kiti pasirenka specialias impregnavimo priemones. Šiuo atveju skirtumas yra mažas, kadangi tiek vienas, tiek kitas variantas gali padėti kur kas labiau apsaugoti Jūsų namus. O juk toks ir yra pagrindinis impregnavimo tikslas. Jeigu manote, kad pačiam dažyti bus sunku arba nepavyks išgauti tokio efekto, kokio norite – tokiu atveju rekomenduojame pasisamdyti specialistus, kurie tokio pobūdžio darbus atliks už jus. Žinoma, jie nepadarys nieko geriau nei galėtumėte jūs, kadangi dažymas nėra sudėtingas darbas. Pliusas tik tas, kad specialistai turės visas reikalingas priemones. Ne tik teptukus, tačiau tuo pačiu ir kopėčias, kurios reikalingos pasiekti tam tikras vietas. Apskritai, geriausia darbus palikti specialistams, kadangi tokiu atveju galėsite būti tikras, kad namas bus sutvarkytas kokybiškai. Jeigu matote, kad namo viduje kaupiasi pelėsis – tokiu atveju taip pat labai svarbu skubiai ieškoti alternatyvų.

Pelėsis labai dažnai kaupiasi tuomet, kai greta namo yra medžių. Nuo jų varvantis vanduo dažnai sugadina namo išorę. Šakų kapoklė šiuo atveju yra labai gera paslauga. Nukirtę medžius galite labai greitai pašalinti visas liekanas ir toliau džiaugtis savo namais.

Akivaizdūs pliusai ir labai minimali priežiūra lemia, kodėl žmonės pasirenka būtent karkasinius arba kitaip skydinius namus. Lietuvoje jie labai intensyviai populiarėja. Greitu metus bus galima džiaugtis dar ekonomiškesnėmis pastatymo galimybėmis bei mažesnėmis kainomis. Jau šiuo metu profesionalų statomi namai palyginus pigūs. Daugelis žmonių pasirenka juos vietoj butų, kadangi kaina labai panaši, o akivaizdu tai, kad turėti nuosavą namą yra kur kas geresnis pasirinkimas.

Skydinių namų priežiūra yra labai paprasta, atliekama gana retai ir tuo pačiu pigi. Darbams atlikti naudokitės specialistų paslaugomis, kurie žino, kaip prailginti jūsų namo gyvenimo trukmę iki 200 metų.