Suknelė – vienas iš moteriškumo paslapties komponentų

SuknelėsMados vėjai nenuspėjami: keičiasi rūbų siluetai, ilgiai, spalvos, medžiagos ir tekstūros. Tačiau suknelės nenuginčijamai išlieka moterų drabužiu NR.1. Užtenka pažvelgti į senelės fotografiją, kurioje pastaroji pasipuošusi margaspalve suknia ir palyginti ją su savo socialinio profilio nuotraukomis. Modelis gal ir kitas (nors sparčiai grįžta tai, kas buvo seniai užmiršta), tačiau šis rūbas, didingai atsilaikęs prieš kelniuotųjų feminisčių revoliuciją, puošia moteris nuo seniausių laikų.

Jei suknelės iškarpa tau atrodo klaidi it Tokijo žemėlapis, tačiau garderobą, kaip kiekvienai save gerbiančiai moteriai, norisi atnaujinti, patrauklus variantas – suknelės internetu. Virtualiose parduotuvėse ne tik siūlomos suknelės pigiau, taip pat tai puikus būdas apželgti platų asortimentą sutaupant daug laiko. Pripažinkime: tikrai ne kiekvieną mėgstame tą beprotišką lakstymą pirmyn atgal po prekybos centrą. Mus vilioja ne pats procesas, bet rezultatas. Šiuo atveju – suknelės.

Pasinaudokite internetinėse parduotuvėse dažniausiai naudojama rūbų klasifikacija – tai dar viena gudrybė, palengvinanti savo svajonių suknelės 2016 paiešką.

  • Pagal metų sezoną

Suknelė dažną moterį lydi nepriklausomai nuo metų laiko. Atšilus orams, ieškome storesnio, jaukesnių, tamsių ar pastelinių atspalvių suknelių. Populiariausios suknelės vasarai dažniausiai yra iš plono, odai kvėpuoti leidžiančio audinio, lengvos, plazdančios, šviesios ar ryškiaspalvės. Suknelės iš lino – nepamainoma vasaros garderobo dalis. Medžiaga patvari ir ilgaamžė, dėl tekstūros ypatybių mažinanti prakaitavimą, tad net karščiausią dieną užtikrinanti komfortą. Lino gaminiai kurį laiką siejosi su senamadiškumu, tačiau šiandien, kai prieinama plati modelių ir spalvų įvairovė, graibstomos tiek nuostabios suknelės mergaitėms, tiek stilingoms moterims.

  • Suknelės proginės

Suknelės – rūbas, kuris spintoje vietos tikrai neužims. Konkreti proga ne tik diktuoja tam tikrus reikalavimus aprangai: jokia moteris nenorėtų sulaukti komentaro, jog su apsivilkta suknele jau buvo matyta kažkur anksčiau. Tad kiekvienam svarbesniam įvykiui esame priverstos ieškotis naujos suknelės. Bene daugiausia galvos skausmo sukelia suknelės išleistuvėms: pasipuošti reikia ir mamai, ir dukrai. Abiturientėms rekomenduojama rinktis rūbą, suderinantį norą atrodyti puošniai, bet atitikti savo jauną amžių. Suknelės pirmai komunijai turi konkretesnius reikalavimus, tačiau kiekviena mama nori savo atžalai rasti patį geriausią variantą. Neretai aktualu ir suknelės akcija: norint minėtoms progoms rasti rūbą pigiau, rekomenduojama tuo pasirūpinti iš anksto, o ne laukti visuotinio apsipirkimo bumo.

  • Pagal figūros tipą

Tinkamai parinktos suknelės apkūnioms – tikras išsigelbėjimas: efektyviai užmaskuojami trūkumai ir išryškinami privalumai. Internete gausu specialistų patarimų, kokių spalvų, raštų modelių bei ilgio sukneles, atsižvelgint į konkretų figūros tipą, rinktis.