Suknelė – vienas iš moteriškumo paslapties komponentų

SuknelėsMados vėjai nenuspėjami: keičiasi rūbų siluetai, ilgiai, spalvos, medžiagos ir tekstūros. Tačiau suknelės nenuginčijamai išlieka moterų drabužiu NR.1. Užtenka pažvelgti į senelės fotografiją, kurioje pastaroji pasipuošusi margaspalve suknia ir palyginti ją su savo socialinio profilio nuotraukomis. Modelis gal ir kitas (nors sparčiai grįžta tai, kas buvo seniai užmiršta), tačiau šis rūbas, didingai atsilaikęs prieš kelniuotųjų feminisčių revoliuciją, puošia moteris nuo seniausių laikų.

Jei suknelės iškarpa tau atrodo klaidi it Tokijo žemėlapis, tačiau garderobą, kaip kiekvienai save gerbiančiai moteriai, norisi atnaujinti, patrauklus variantas – suknelės internetu. Virtualiose parduotuvėse ne tik siūlomos suknelės pigiau, taip pat tai puikus būdas apželgti platų asortimentą sutaupant daug laiko. Pripažinkime: tikrai ne kiekvieną mėgstame tą beprotišką lakstymą pirmyn atgal po prekybos centrą. Mus vilioja ne pats procesas, bet rezultatas. Šiuo atveju – suknelės.

Pasinaudokite internetinėse parduotuvėse dažniausiai naudojama rūbų klasifikacija – tai dar viena gudrybė, palengvinanti savo svajonių suknelės 2016 paiešką.

  • Pagal metų sezoną

Suknelė dažną moterį lydi nepriklausomai nuo metų laiko. Atšilus orams, ieškome storesnio, jaukesnių, tamsių ar pastelinių atspalvių suknelių. Populiariausios suknelės vasarai dažniausiai yra iš plono, odai kvėpuoti leidžiančio audinio, lengvos, plazdančios, šviesios ar ryškiaspalvės. Suknelės iš lino – nepamainoma vasaros garderobo dalis. Medžiaga patvari ir ilgaamžė, dėl tekstūros ypatybių mažinanti prakaitavimą, tad net karščiausią dieną užtikrinanti komfortą. Lino gaminiai kurį laiką siejosi su senamadiškumu, tačiau šiandien, kai prieinama plati modelių ir spalvų įvairovė, graibstomos tiek nuostabios suknelės mergaitėms, tiek stilingoms moterims.

  • Suknelės proginės

Suknelės – rūbas, kuris spintoje vietos tikrai neužims. Konkreti proga ne tik diktuoja tam tikrus reikalavimus aprangai: jokia moteris nenorėtų sulaukti komentaro, jog su apsivilkta suknele jau buvo matyta kažkur anksčiau. Tad kiekvienam svarbesniam įvykiui esame priverstos ieškotis naujos suknelės. Bene daugiausia galvos skausmo sukelia suknelės išleistuvėms: pasipuošti reikia ir mamai, ir dukrai. Abiturientėms rekomenduojama rinktis rūbą, suderinantį norą atrodyti puošniai, bet atitikti savo jauną amžių. Suknelės pirmai komunijai turi konkretesnius reikalavimus, tačiau kiekviena mama nori savo atžalai rasti patį geriausią variantą. Neretai aktualu ir suknelės akcija: norint minėtoms progoms rasti rūbą pigiau, rekomenduojama tuo pasirūpinti iš anksto, o ne laukti visuotinio apsipirkimo bumo.

  • Pagal figūros tipą

Tinkamai parinktos suknelės apkūnioms – tikras išsigelbėjimas: efektyviai užmaskuojami trūkumai ir išryškinami privalumai. Internete gausu specialistų patarimų, kokių spalvų, raštų modelių bei ilgio sukneles, atsižvelgint į konkretų figūros tipą, rinktis.

Suknelės internetu: ar verta pirkti?

133067363959997075_a4XzJ7eZ_c_largeNorime šiame straipsnyje aptarti naują paslaugą sukneles internetu pirkimą. Kaip žinia, jau kuris laikas galima nusipirkti įvairių drabužių internetu, tiek iš lietuvos internetinių parduotuvių, tiek iš užsienio parduotuvių. Aišku, prieš perkant internetu svarbu žinoti savo dydį, bei kitus išmatavimus. Pažistame nemažai draugų, kurie tiesiog bijo pirkti, nes elektroninė parduotuvė atrodo nepatikima, arba tiesiog bijo, kad teks nusivilti gavus prekę ar netiks dydis. Tačiau šiais klausimas galime jus nuraminti. Pirmiausiai visos elektoninės parduotuvės pateikia visą informaciją apie save kaip juridinius asmenius, tikrai tokios parduotuvės neapgaus Jūsų, prekę tikrai gausite, aišku nebent bandysite užsisakyti užsienyje, tuomet gali būti tikimybė, kad liksite durniaus vietoje. Dabar tokie laikai, kad jeigu bet kuri prekė netinka ar nepatinka, ar tiesiog netenkina Jūsų lūkesčių, tai nenurodant grąžinimo priežasties, pagal įstatymą galima grąžinti net per 14 dienų, laikas skaičiuojamas nuo prekės gavimo datos, šiuo atveju, dienos. Galima ne tik grąžinti, bet ir pakeisti dydį. Taip pat svarbu, kad prieš perkant visada pasitikslintumėte dėl išmatavimų, dėl drabužių dydžių, tai padaryti galima lengvai, dažniausiai prie kiekvienos prekės yra surašyti visi išmatavimai, tiek liemens, tiek klubų, tiek krūtinės, viskas priklauso ir nuo drabužio, kurį planuojate įsigyti. Jeigu abejojate, tai visada galite pasitikslinti pas pardavėją, susisiekiant elektroniniu paštu ar tiesiog paskambinus nurodytu telefonu.

Pirkimas sukneles internetu turi tikrai nemažai pliusų. Galvojant logiškai, jums nereikia niekur važiuoti pirkti suknelės, kur važiavimas, ten kamščiai, papildomas laikas eilėse. Tai laiko atžvilgiu tikrai apsimoka pirkti, nes sutaupysite ne tik laiką, bet ir pinigus. Kadangi elektroninių parduotuvių išlaikymo kaštai nėra dideli, kadangi nereikia nuomoti pinigų patalpoms, tai pardavėjai neužsikelia didelių antkainių. Tikrai internetu galima nusipirkti pigiau. Kaip žinia, dauguma elektroninių parduotuvių turi visas prekes vietoje, tad gali pristatyti Jūsų prekę tą pačią dieną arba jau sekančią, viskas priklauso nuo to, kokį pristatymą pasirinksite. Jeigu pasirinkote, kad pristatytų kurjeris, tai tikrai gausite jau tą pačią dieną. Ir Jums nereikės niekur važiuoti, kurjeris pristatys Jūsų nurodytu adresu.