Svarbiausi faktoriai perkant kavos staliuką

kavos staliukai
kavos staliukai

Yra keletas svarbių punktų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis kavos staliuką. Pirmiausia pagalvokite, kokią funkciją kavos staliukai atliks interjere, o tada išsirinkite tinkamą modelį. Ir nepamirškite, kad svarbų vaidmenį vaidina ne tik stalo išvaizda, bet ir jo dydis.

Kavos staliukas turi būti tokio pat aukščio kaip aplinkinės sėdynės, dažniausiai 45-50 cm. Taip pat svarbu, kad tarp sofos ir stalo liktų bent 45 centimetrai laisvos vietos, kad galėtumėte patogiai sėdėti.

Rekomenduojamas atstumas nuo kavos staliuko iki televizoriaus turi būti ne mažesnis kaip 80 cm. Geriausiai atrodo stalai, kurių dydis yra nuo pusės iki dviejų trečdalių sofos ilgio. Prieš pirkdami stalą, pažymėkite jo būsimą vietą ant grindų, kad gautumėte mastelį ir ryšį su likusiais baldais.

Pagriniai faktoriai

Dydis

Vertinant dydį reikėtų įvertinti ne tik praktiškumo aspektą, tačiau apskritai kiek laisvos vietos turite savo kambaryje. Patys paprasčiausi variantai dažniausiai tinka mažose patalpose, tiems kurie nori turėti tiesiog papildomą vietą daiktams pasidėti.

Tam gali padėti ir dizaino aspektas, dažnai padedantis inkorporuoti ir papildomus dalykus į nedidelių matmenų variantą.

Forma

Kalbant apie staliuko formą, reikėtų atsižvelgti į tai, ar norime turėti labiau įprasti, ar kiek kitokios formos dizainą. Paprastai stačiakampės, tradicinės formos staliukai yra pats populiariausias variantas, su kuriuo tikrai nei vienas neprašautume.

Tiesa, dėl vietos stokos ar noro kažko neįprasto galimi yra ir kvadratiniai ar net ovalūs variantai suteikiantys neįprastą išvaizdą kambaryje.

Tipas

Kaip minėta, dizainas dažnai lemia tai, kad žmonės renkasi ir kiek neįprasto tipo staliukus.

Jeigu mums užtenka paprasto staliuko daiktams laikyti ir prie jo neplanuojame praleisti daug laiko, tuomet užteks ir tradicinio paprasto stalo, tuo tarpu bendravimui su svečiais ir pasidėti savo daiktams jau tiks įdomesni variantai turintys daugiau funkcionalumo.

Kavos staliuko surinkimas

Ko gero svarbiausias dalykas norintiems susirinkti staliuką patiems yra tinkamas pateiktos gamintojo instrukcijos laikymąsis. Neretai būna taip, jog įsigijame išrinktą kavos staliuką norėdami sutaupyti pinigų, kadangi tai iš esmės nesudėtingas darbas.

Pirmiausia, kaip minėjome, reikėtų gerai matomoje vietoje pasiruošti staliuko surinkimo instrukciją, kurią gamintojas visuomet įdeda į pakuotę. Tai padarius, reikėtų tinkamai peržvelgti ar pakuotėje nėra broko ir turime visas reikalingas detales.

Įsitikinus, jog viskas gerai, jau galime pereiti pačio staliuko. Nors tai priklausys nuo konkretaus modelio, paprastai šiuos baldus tikrai nėra sudėtinga surinkti. Prieš stalo paviršiaus užtenka sėkmingai pritvirtinti kojeles varžtų komplektu ir darbas atliktas, nors kartais pasitaiko ir papildomų tvirtinamųjų detalių.

Apibendrinant

Straipsnyje trumpai aptarėme kaip išsirinkti kavos staliuką ir kaip jį surinkti namuose. Svarbiausias dalykas – įdėmiai peržiūrėti instrukciją ir užtikrinti, jog turite visas svarbiausias detales.

Tokiu būdu, staliuką surinksite labai paprastai ir sutaupysite ženklią pinigų sumą. Tuo tarpu pasirinkimo faktoriai, jau bus svarbūs svarstant apie tai, koks funkcionalumas mums bus reikalingas.

Tradicinės staliuko formos gerai tinka norintiems tiesiog vietos daiktams pasidėti, tačiau neįprastas dizainas gali itin pasitarnauti ovalaus ar net kvadratinio staliuko dėka.

Paruošta su baldaiska.lt pagalba.