Kaip pamatyti būsimus savo kūno ir veido pokyčius?

3D modeliavimas- tai procesas, kuriuo metu naudojama speciali programa, planšete yra nuskanuojama paciento kūno dalis, kurią jis nori pakeisti. Šios programos sukurtas vaizdas beveik nesiskiria nuo operacijos rezultato, netikslumai gali būti tik labai nežymūs. Taip galima skenuoti veidą, pilvą, kojas, klubus, krūtinę. Pasinaudojus veido ir kūno modeliavimo https://gpklinika.lt/project/3d-veido-ir-kuno-modeliavimas/ galimybėm pacientas susidaro nuomonę apie operacijos reikalingumą ir savo pokyčius, sužino kaip pasikeistų kūno forma, nusiurbus riebalus nuo pilvo ar klubų, koks būtų veidas, jį patempus, pakėlus antakius, palyginus raukšles.

Grožis svarbus kiekvienai moteriai

Nesvarbu, jauna ar vyresnio amžiaus moteris, žiūrėdama į veidrodį nori jausti vidinį pasitenkinimą savimi. Atsiradusios raukšlelės aplink akis, ar po gimdymo pakitusi krūtinės forma turi įtakos nuotaikai ir bendrai savijautai. Moterys dažniausiai kreipiasi dėl krūtų didinimo operacijos. Daktaras įvertina situaciją, o pacientė išsirenka norimą krūtų implantų dydį. Pritaikius 3D technologiją galima susidaryti aiškesnį vaizdą, kaip krūtys atrodys po operacijos. Konsultacijos metu aptariama operacijos eiga ir kiti pacientą dominantys klausimai.

Kada reikia pagalvoti apie pilvo plastiką?

Jei staigiai numetėte daug svorio, o oda liko nesusitraukusi, jei nėštumo metu buvo patempti pilvo raumenys, jei buvo atliktas Cezario pjūvis, po kuriuo liko įtrauktas ar skausmingas randas, po nėštumo pilvas gali tapti atsikišęs, tokioje situacijoje gali pagelbėti pilvo plastika, kuri padės pasiekti tikrai gerų rezultatų, operacijos metu koreguojamos deformuotos pilvo sienos vietos, o galutinis rezultatas tikrai džiugins.

Kūno modeliavimas

Riebalų siurbimas- ilgalaikis ir efektyvus kūno modeliavimo būdas, kai pašalinamas poodinių riebalų perteklius. Toks kūno modeliavimas padeda atsikratyti riebalų pertekliaus nuo pilvo šlaunų, sėdmenų. Esant poreikiui, kitų operacijų metu atliekama: sėdmenų, blauzdų formos korekcija implantais arba riebalais, šlaunų pakėlimas ir pan.