Patikėkime sunkią artimo žmogaus laidojimo naštą profesionalams

Kai anapilin iškeliauja artimas žmogus, neretai būna sunku išlikti ramiam, racionaliai mąstyti ir organizuoti visus būtinus darbus. Guodžia tai, jog profesionaliai dirbančios laidojimo paslaugų įmonės gali savo klientams padėti skaudžią netekties valandą ir apsaugoti juos nuo tuo metu reikalingų priimti sprendimų būtinybės. Ypatingai tai aktualu, kai mirtis užklumpa netikėtai. Laidojimas Lietuvoje – gana sudėtingas renginys.

Mirtis mūsų dienomis ne vieną šeimą užklumpa netikėtai, arba, atvirkščiai, jai jau ruošiamasi iš anksto. Labai dažnas reiškinys šiuolaikiniame žmonių gyvenime – nujaučiama artimu metu šeimos nario ar širdžiai brangaus žmogaus mirtis. Tokiu atveju nereikėtų laukti paskutinės minutės, o atidžiau pasidomėti kurie laidojimo namai jums gali pasiūlyti pačias tinkamiausias paslaugas. Į ką derėtų atkreipti dėmesį?

Tikrai profesionaliai dirbantys laidojimo paslaugų specialistai jums pasiūlys:

  • Mirusiojo paėmimą ir pervežimą iš mirties vietos į įmonės šaldyklą.
  • Palaikų saugojimą šaldymo patalpoje iki šarvojimo ar kremavimo procedūros.
  • Laidojimo dokumentų tvarkymą. Jeigu laidojimo namai teikia tokias paslaugas, tai bus didelė pagalba jums. Mirties fakto registravimas savivaldybėje, vienkartinės laidojimo paslaugos išmokos dokumentų sutvarkymas reikalauja susikaupimo ir kantrybės. Leiskite tuo pasirūpinti kitiems.
  • Mirusiojo paruošimą šarvojimui arba kremavimui. Didelę darbo patirtį turintys sanitarai kruopščiai paruoš kūną šarvojimui ir aprengs jūsų pasirinktais drabužiais. Jeigu mirusiojo palaikus nutarsite kremuoti, jie bus tinkamai tam paruošti: sutvarkyti dokumentai, palaikai  nugabenti į krematoriumą, urna po kremacijos atvežta  į šarvojimo vietą.
  • Šarvojimo salių nuomą. Paprastai kiekviena salė turi savo atskirą poilsio zoną su visu reikalingu inventoriumi.
  • Gedulingų gėlių kompozicijas, giesmininkus ir muziką, kryžių, žvakių ir kitų laidojimo reikmenų pardavimą ar nuomą.
  • Iškilmingą karsto ar urnos išnešimą iš laidojimo salės ir palydą į kapines.

Profesionaliai ir atjaučiančiai dirbančių laidojimo namų komandos pasirinkimas – labai svarbus ir gedėjimo laikotarpį lengvinantis žingsnis. Ne vieni laidojimo namai jums gali pasiūlyti gedulingų pietų organizavimą, fotografo paslaugas ir netgi kapavietės priežiūrą po laidotuvių. Tiesiog, rinkdamiesi laidojimo paslaugos teikėjus, įvertinkite savo lūkesčius ir pasirinkite sau tinkamiausią įmonę. Tuo tarpu,  jums teliks ramiai ir nuoširdžiai gedėti anapilin išėjusio brangaus ir artimo žmogaus.

Labai svarbu, kad suvokdami kliento subtilią padėtį, laidojimo įmonės darbuotojai  imtųsi absoliutaus organizavimo darbų ir klientui pasiūlytų tiek kokybišką, tiek finansiškai ne pernelyg nuostolingą paslaugų paketą.