Kokybiški nuotekų siurbliai – patogūs ir jaukūs namai

Namų jaukumas ir patogumas didele dalimi priklauso nuo visai nematomų ir, rodos, nereikšmingų dalykų. Vienas tokių – kokybiškos nuotekų sistemos. Teisingai suprojektuotas ir atliktas darbas apsaugos nuo blogo kvapo namuose bei užsikimšusių vamzdžių, todėl į tai turėtumėte ne tik atkreipti dėmesį, tačiau ir investuoti pinigų, juk tokio tipo problemos yra išties nemalonios. Todėl parinkti kokybiški nuotekų siurbliai – labai svarbus dalykas jūsų namams.

Kur gali būti naudojami nuotekų siurbliai

Nuotekų siurblių naudojimas gali būti išties platus. Fekalinis siurblys gali būti plačiai naudojamas kanalizacijos šulinių ištuštinimui, purvino vandens išsiurbimui iš užtvindytų patalpų. Nuotekų siurbliai gali būti pritaikomi nuosavų namų ir pastatų priežiūroje, žemės ūkyje, pramonės ir chemijos srityse, drenažinėse sistemose, žemės ūkyje ir vandenvaloje. Pastarieji paprastai būna didesnio galingumo. Todėl labai svarbu įvertinti, kur naudosite šį įrenginį. Pagal savo galingumą nuotekų siurbliai skirstomi į buitinius ir pramoninius.

Įvertinkite kokios yra nuotekos

Kokį siurblį pasirinkti dažniausiai  lemia nuotekų konsistencija. Labai svarbu tai įvertinti. Be abejonės, lengviausia yra su skystomis nuotekomis. O didžiausia problema kyla tada, kai priemaišose galima rasti kietų dalelių arba kietų, ypač didesnio skersmens kietų priemaišų. Tokiais atvejais reikia atsakingai įvertinti įrenginio smulkintuvo ir filtrų pasirinkimas. Be profesionalios konsultacijos gali būti sunku išsiversti. Gera žinia ta, jog šiandien bene visos įmonės stengiasi ne tik parduoti savo prekę, bet ir suteikti profesionalią pagalbą renkanti įrenginį. Tad nebijokite klausti specialistų prekybos vietoje.

Koks nuotekų siurblys jums bus tinkamiausias?

Turėtumėte žinoti, jog mūsų rinkoje galima rasti trijų rūšių nuotekų siurblių:

  • Paviršiniai siurbliai. Dar jie dažnai vadinami sausai montuojamais. Jie skirstomi į paprastus ir savisiurbius. Dera žinoti, jog savisiurbiai siurbliai neturi poreikio užpildyti juos oru, tačiau žiemą, kada aplinkos temperatūra yra labai žema, iš korpuso skystį būtina išleisti, nes kitaip jis užšąla ir gali pažeisti siurblį.
  • Pusiau panardinami siurbliai. Jų viršutinė dalis yra sausumoje, o į skystį įleidžiamas darbo ratas. Šių siurblių konstrukcija dažniausiai būna vertikali.
  • Panardinami siurbliai. Jie montuojami rezervuaro dugne. Jeigu pasirenkamas automatinis montavimo būdas, aptarnavimas tikrai nėra sudėtingas.

Galbūt didesnį dėmesį reiktų atkreipti į darbo rato rūšį. Darbo ratas su smulkintuvo bus naudingesnis esant didesniam kiekiui stambesnių priemaišų. Sūkurinis darbo ratas gali pernešti net labai stambias priemaišas. Daugiakanaliai – vartoja nedaug energijos, bet padaro daug hidraulinio darbo. Vienakanaliai  naudingi tuo, joig viduje turi vieną spiralės formos mentę, kuri sukasi ir neleidžia apsivynioti priemaišomis su plaušu.