Tradiciniai ir netradiciniai svetainės baldai

Jei ką tik įsikraustėte į savo naują būstą ir jame dar nėra baldų, tuomet jūsų laukia įdomus ir iššūkių kupinas darbas – svetainės baldų pirkimas. Svetaines baldai yra labai svarbūs jaukumui namuose sukurti. Taip pat jums būtina nuspręsti kokią erdvę savo svetainėje norite sukurti.

Svetaines baldaiTradicinės svetainės dažniausiai būna orientuotos į vieną centre esantį objektą. Įprastai tai būna televizorius arba židinys. Priešais šį objektą dažniausiai stovi žemas staliukas, o aplink jį yra sustatomi foteliai ir visiškai priešais židinį už staliuko yra statoma sofa. Jei svetainė yra didesnė, tolėliau (įprastai prie lango) yra pastatomas didžiulis valgomasis stalas. Taip pat tradicinė svetainė yra neįsivaizduojama be masyvios dažniausiai palei visą sieną besitęsiančios spintos ar spintų komplekto.

Tačiau jei jūs norite labiau išskirtinės svetainės su unikaliais dizaino sprendimais. Tuomet renkantis baldus fantazijai ribų nėra. Šių dienų technologijos leidžia svetainę paversti puikia visos šeimos laisvalaikio leidimo vieta. Jei jūs nesate įpratę kiekvieną vakarą žiūrėti kabelinės televizijos rodomas programas, tuomet galite televizoriaus atsisakyti apskritai. Tačiau jei visgi mėgstate gerus filmus, galite įsirengti projektorių. Tai puikus televizorių pakeisiantis sprendimas ne vien todėl, kad projektorius gali vaizdu padengti visą sieną, bet ir tuo, kad jis užima kur kas mažiau vietos nei televizorius ir gali būti pritvirtintas prie lubų. Tokius masyvius baldus kaip sofos ir foteliai jūs galite pakeisti sėdmaišiais ar net pakabinamu hamaku. Kaip jau minėjome, norint sukurti unikalią svetainę nereikėtų riboti savo vaizduotės.

Taip pat labai svarbu yra nepamiršti apšvietimo, įprastus šviestuvus galite pakeisti LED lemputėmis ar šviestuvais, paslėptais už pakabinamų lubų. Papildomai šviesai visuomet tiks reguliuojamo šviesos srauto toršeras. Unikalioje svetainėje neturėtų būti pamiršti jokie akcentai, kurie galėtų įnešti į jūsų svetainę žaismingumo. Jei mėgstate muzikuoti, tuomet pabandykite instrumentus laikyti svetainėje, ant stovo stovintis saksofonas ar prie sienos pristumtas pianinas tikrai sukurs meniškų namų įspūdį, o įdomių dizaino sprendimų knygų lentyna – bohemišką jaukumą.

Todėl atminkit, jokio skirtumo kokio stiliaus svetainę nuspręsite įsirengti, ją užpildantys baldai ir aksesuarai yra labai svarbūs tam, kad grįžę į savo namus visuomet galėtumėte jaustis puikiai. O jei žinote, kad norėtumėt ko nors ypatingo, tačiau kol kas vis dar negalite pasakyti ko, tuomet jums tereikia panaršyti internete ir idėjos pačios šaus į galvą. Kita vertus, jei nesijaučiate tvirtai priimdami sprendimą, visuomet galite pasikonsultuoti su profesionaliais interjero dizaineriais, kurie jums patars kaip geriausia užpildyti tuščią svetainės erdvę. Jie ne tik patars kokio tipo baldus pirkti, tačiau taip pat įvardins kur juos įsigyti ar kaip juos pasigaminti.