Vizitinės kortelės: pateikite išsamią informaciją apie save

vizitines korteles

Kiekvienas verslininkas pritars, jog intensyvesnė verslo sklaida visuomet sukelia didesnį potencialių klientų susidomėjimą viena ar kita preke, paslauga. Todėl labai svarbu, iš pirmo žvilgsnio atrodančios visai nereikšmingai smulkios detalės. Vienos tokių – vizitinės kortelės.

Vizitinės kortelės yra neįpareigojanti, bet gana efektyvi priemonė pristatyti save ir savo verslą. Todėl labai svarbus jų pateikimas. Jeigu nusprendėte, jog vizitinės kortelės jums išties reikalingos, napagailėkite laiko ir lėšų joms sukurti. Patikėkite, investicijos su laiku tikrai atsipirks.

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių vizitinių kortelių variantų – iš storesnio popieriaus pagamintos kortelės. Taip pat galite užsisakyti laminuotas plonas korteles. Išties profesionaliai dirbantys reklamos atributų gamintojai jums pasiūlys skaitmeniniu būdu spausdintas įvairaus dizaino vizitines korteles. Tuo pačiu visuomet turėsite galimybę pasirinkti ir kitų papildomų paslaugų. Vienos tokių – graviravimas lazeriu Ir UV spauda.

Kalbant apie gaminio formą, reikia paminėti, jog verslininkai vis dažniau pasirenka vizitines korteles suapvalintais kampais. Statūs kampai greitai susilamdo ir kortelės praranda savo reprezentacinę išvaizdą. Tad jeigu rinksitės popierines korteles, tikrai gerai apsvartykite šį niuansą.

Renkantis vizitinių kortelių gamintojus, derėtų pasidomėti jų gaminių siūlomų išmatavimų asortimentu. Nors paprastai klientai pasirenka „standartinį“ vizitinių kortelių dydį, tačiau tokios sąvokos supratimas gali būti labai skirtingas. Dažnaiusiai užsakoma 90×50 arba 85×55 kortelių dydis. Atminkite vieną: jeigu kortelė bus pernelyg didelė, jai surasti vietos piniginėje dažnam žmogui gali būti gana sudėtinga. Tokiu būdu rizikuojate, jog jūsų vizitinė kortelė gali atsidurti šiukšliadėžėje. Tačiau jeigu manote, jog jums išties reikia vienokio ar kitokio „nestandartinio“ dydžio kortelės, galite būti ramūs – reklamos gaminių specialistai tikrai ras ką pasiūlyti.

Ne ką mažiau efektyvus būdas reklamuoti savo verslą – įvairių lipdukų gamyba. Jie paprastai gaminami atsižvelgiant į naudojimo sąlygas: lauko selygoms ir vidinėms patalpoms. Lauko sąlygoms dažniausiai pasirenkami PVC lipdukai, kurie yra atsparūs drėgmei, UV spinduliams, karščiui bei šalčiui. Tuo tarpu, vidinių patalpų lipdukai dažnai gaminami iš popieriaus. Vėl gi, viskas priklauso nuo kliento lūkesčių ir poreikių. Į tai atsižvelgdami reklamos gamintojai siūlo itin platų lipdukų asortimentą: įvairias lipnias etiketes, lipdukus ant transporto priemonių, magnetukus, sienų bei grindų lipdukus, lipdukus vitrinoms bei langams ir kt.