Ką daryti kad automobilio salonas būtų tvarkingas?

Tvarka automobilyje priklauso nuo žmogaus savybių. Vieniems vairuotojams automobilis yra tarsi šventovė, kiti į tai žiūri pragmatiškai. Jeigu jūs nesate patenkintas dabartine automobilio švara ir daiktų išdėstymu, turime jums patarimų kurie padės sudėlioti viską greitai ir paprastai į savo vietas. Nuo ko pradėti?

Viską lauk!

Automobilio tvarkymui paskirkite bent pusę dienos, tam kad sėtumėte ne tik nusiplauti išorė, išsiurbti vidų, išvalyti nešvarumus ir išmesti nereikalingus daiktus. Visų pirma iškraustykite retai naudojamus daiktus, tai gali būti šašlykinė, žvejybos reikmenys ir kiti laisvalaikiui skirti daiktai kurių nebūtina vežiotis kasdien. Retai naudojamus bet reikalingus daiktus geriausia sudėti į bagažinės skyrių šalia atsarginio rato. Kai kurie automobiliai bagažinėje turi specialius organaizerius smulkiems ir didesniems daiktams. Paėmę daiktą į rankas pabandykite prisiminti kada į naudojote paskutinį kartą,ar jis jums reikalingas.

Vaikams

Bet kuris vaikas mėgsta turėti automobilyje turėti savo žaislus, knygutes, maistą. Internete galite nusipirkti specialiai vaikams skirtus dėklus kuriuos reikia tvirtinti ant priekinės sėdynės. Dėklas turi daug įvairaus dydžio ir paskirties kišenėlių į kurias vaikas sutalpins kasdieninius mėgstamus daiktus, bus mažesnė tikimybė ką nors pamesti ir tuo pačiu automobilis bus tvarkingesnis.

Keiskite įpročius

Automobilis tampa netvarkingu jei tik nors kartą neišmetate vienkartinio kavos puodelio ar užsipildo nuorūkomis peleninė. Dar blogiau kai šiukšles pradeda kaupti kitose šiukšlinėse, tik pagalvokite koks kvapas sklinda nuo maisto likučių, sauskelnių, nosinių ir panašių atliekų. Ti ne vien blogas oras automobilyje bet ir bakterijos kuriomis gali užsikrėsti visa šeima arba keleiviai kuriuos vešite. Jei išsiugdysite įprotį susitvarkyti iškart kai tik susikaupia šiukšlės jums nereikės taip dažnai ir kruopščiai valyti automobilio salono.

Blogiau tik bakterijos

Blogiau už netvarką tik bakterijos kurios gali sukelti ligas. Ypatingą dėmesį skirkite paviršiams, juos reikia valyti su dezinfekcinėmis priemonėmis. Durų rankenos, pavarų svirtis, vairas turi būti valomi kiekvieną dieną o ne tuomet kai tvarkote. Kilimėliai taip pat yra ta vieta kurioje kaupiasi bakterijos todėl juos reikia ne tik reguliariais siurbti bet ir išplauti su cheminiais plovikliais.