Kaip apsipirkimą padaryti komfortabiliu?

Eiti į parduotuvę su savo pirkinių krepšiais, tai reiškia prisidėti prie ekologijos ir gamtos tausojimo. Šie sulankstomi pirkinių krepšiai su ratukais perėmė šią idėją sujungė ją su bagažo riedėjimo idėja ir tapo puiki priemonė visiems jūsų pirkiniams susidėti. Dėl nacionalinių pastangų pažaboti mūsų vienkartinio plastiko įprotį, jau nekalbant apie vyriausybės priemones, įpareigojančias klientus mokėti už plastikinius maišelius parduotuvėse, tarp mūsų yra nedaug žmonių, kurie neperėjo prie krepšio.

Jei manėte, kad jūsų močiutė buvo vienintelė, kuri prekybos centro koridoriuje suko ridenamą pirkinių krepšį, jūsų laukia staigmena. Pirkinių krepšys su ratukais yra gana paplitęs visame pasaulyje. Ratinis pirkinių krepšys taip pat yra neįkainojamas, norint savaitgalio atostogų metu lauke vežti iškylų ir stovyklavimo reikmenis.

Jei tai pirmas kartas, kai perkate sulankstomus pirkinių krepšius su ratukais, turėkite omenyje keletą dalykų:

iš ko gaminami pirkinių krepšiai?

Dauguma sulankstomų pirkinių krepšių yra pagaminti iš 70 proc. nailono arba didelio atsparumo polipropileno. Šios medžiagos yra storos, neperšlampamos ir mažiausiai tikėtina, kad jos suplyš.

Kiek ratų yra optimaliame sulankstomame pirkinių krepšelyje?

Galite rinktis iš dviejų ratų krepšių arba keturračių. Keturiuose ratuose paprastai yra sukami ratai, kuriuos lengviau valdyti siaurose vietose.    

Sulankstomų pirkinių krepšių yra įvairių stilių, tekstūrų ir raštų: nuo ryškių spalvų iki gėlėtų, languotų, subtilesnės išvaizdos. Rankenos storos ir patogios, leidžiančios lengvai traukti krepšį, net kai jis prikrautas iki viršaus. Sulankstomas mechanizmas nesudėtingas ir lengvai naudojamas net senjorams. Vežimėlius lengva laikyti ir nešiotis. Paprasta prižiūrėti, krepšį tiesiog nuvalykite drėgnu skudurėliu. Tai aukščiausios kokybės sulankstomo dizaino vežimėliai. Būtinai patikrinkite juos ir atidžiai išsirinkite geriausiai atitinkantį jūsų poreikius. Šiomis dienomis tai tampa jau ir mados akcentu.