Kodėl taip svarbu turėti patogius baldus dirbant namuose?

Darbas namuose anaiptol ne visiems kelia malonius pojūčius. Tačiau tai dažniausiai turi svarias priežastis ir viena iš jų – tai neturėjimas patogios darbo vietos. O nepatogi darbo vieta prilygsta darbui ant sofos ar prie tam nepritaikyto stalo.

Neteisinga manyti, kad biuro baldai, dažnai vadinami tiesiog ofiso baldai, yra skirti būtent išskirtinai tik biurams. Jeigu dažnai tenka dirbti namuose arba čia esate įsirengę savo biurą, tai jums biuro baldai yra tiesiog būtini. Patogi darbui pritaikyta biuro kėdė ir stalas yra du svarbiausi produktyvaus darbo aspektai, jau net nekalbant apie sveikatą. Tačiau nuolat dirbant namuose reikėtų pagalvoti ir apie funkcionalias spintas bei biuro spinteles daiktams laikyti.

Tinkama sėdėjimo poza padeda išlaikyti dėmesį ilgesnį laiką, todėl rečiau norisi daryti pertraukėles, nekamuoja mieguistumas. Tam darbdaviai šiais laikais skiria itin daug dėmesio įrenginėdami savo biurus. Tačiau dirbant namuose tuo pasirūpinti reikia patiems, juk namuose dažnai kyla noras kažką pasitvarkyti, atlikti tam tikrus ruošos darbus. O dirbant nepatogioje pozoje, tai daryti norisi žymiai dažniau, darbo diena prailgsta ir verčiau norisi darbus atidėti, nei juos pabaigti iki galo. Prie to prisideda ir nugaros skausmai, jaučiamas diskomfortas, kuomet noras pasivaikščioti ar bent jau atsistoti yra tiesiog būtinas.

Taigi, daugelis dirbančiųjų namuose, būtent patogią darbo vietą ir baldus įvardija kaip vieną iš pagrindinių jų produktyvaus darbo priežasčių. Nereikia manyti, kad jeigu dirbate namuose, tai darbo vieta gali būti svetainėje prie žurnalinio staliuko ar lovoje, kad ir kaip patraukliai tai skambėtų. Jeigu tai trunka vieną dieną ar keletą valandų, tai galbūt ir gali pasirodyti smagu, tačiau ilgainiui tai tampa tiesiog erzinančia našta.