Kokias paslaugas dažniausiai teikia autoservisas?

autoservisasAutoservisų paslaugomis naudojasi visi vairuotojai. Skirtumas tik tas, kad vieniems jos reikalingos dažniau, kitiems rečiau. Gyvenimo tempas vis greitėja, o automobiliai vis populiarėja – dabar jau įprasta, kad kiekviena šeima turi bent po vieną automobilį, o dažnai matome, jog kiekviena suaugęs asmuo turi savo nuosavą mašiną. Tai reiškia, jog autoservisų paslaugos tampa svarbesnės ir labai svarbu rasti tokį servisą, kuriuo galėtumėte pasitikėti ištikus bėdai su automobiliu. Pažvelkime, kokios automobilių remonto paslaugos yra populiariausios šiuo metu.

  1. Važiuoklės remontavimas. Važiuoklė bei pakaba yra vienos iš svarbiausių automobilio detalių. Labai dažnai reikia pakeisti susidėvėjusius amortizatorius, vairo traukes, antgalius, svirtis, apsaugines gumas. Sailentblokai turi būti ne tik pakeičiami, bet ir presuojami, taip pat reikia presuoti ir naujus šarnyrus. Dažnai reikia keisti automobilio stabilizatorius, granatas arba jų gumas. Be jokios abejonės, automobilis yra įrenginys, turintis daug detalių ir mažų dalių, iš kurių visos yra svarbios – geras autoservisas Utenoje turi matyti tiek kiekvieną jų atskirai, tiek visumą. Tik tuomet galima užtikrintai suremontuoti automobilį, kad į servisą grįžti naujam taisymui reikėtų gerokai rečiau.
  2. Mašinos paruošimas žiemos sezonui. Norint pasiruošti žiemos sezonui tinkamai, reikia pasikeisti variklio bei greičio dėžių tepalus. Visgi, tai nėra vienintelis dalykas, kurį profesionalūs auto specialistai rekomenduotų atlikti prieš žiemą – taip pat būtų neblogai pasitikrinti aušinimo sistemą, valytuvus, aušinimo skysčius. Svarbu žinoti ir tai, kad šaltajam sezonui reikia stipresnio akumuliatoriaus. Be abejo, tai nereiškia, kad jums reikės keisti savo mašinos dabartinį akumuliatorių, tačiau specialistai tikrai galės nurodyti, ar reikia papildyti akumuliatoriaus skystį. Tai ypač aktualu tiems žmonėms, kurie žiemą savo mašiną laiko ne garažuose, o lauke. Kalbant apie mašinos paruošimą žiemai, taip pat reikia pakeisti padangas – jeigu vasarą važinėjotės su vasarinėmis padangomis, tai turbūt žinote, kad žiemą jos tikrai netiks. Daugelis autoservisų jau prasidedant rudeniui siunčiasi kokybiškas padangas iš užsienio. Lietuva-Anglija dažniausiai bendradarbiauja šiuo klausimu, kadangi tokių kokybiškų firmų kaip Michelin, GoodYear, Dunlop ir Bridgestone ofisai Anglijoje turi sutartis su daugeliu gerą reputaciją turinčių lietuviškų auto servisų.
  3. Duslintuvo ir išmetimo sistemos remontas. Kartais būna taip, kad jūsų automobilis pradeda kur kas garsiau veikti nei įprasta būtent dėl nebetvarkingos išmetimo sistemos. Visgi, nemalonus garsas nėra vienintelis neigiamas efektas – taip pat, su netvarkingu duslintuvu važinėjant, teks sumokėti kur kas daugiau už benziną. Prie viso to – dar ir nelabai patogus važiavimas. Specialistai patikrins jūsų išmetamąją mašinos sistemą ir pasirūpins, kad būtų suvirinti rezonatoriai ir pakeisti visi pasenę arba sugedę duslintuvo bakeliai. Taip pat dažnai reikia išplauti arba pakeisti katalizatorius, patikrinti bei pakeisti gofras.
  4. Dujų įrangos įrengimas ir remontas. Dujų įranga – tai gana populiarus dalykas šiais laikais, nes vis daugiau žmonių nori sutaupyti ir naudoti automobilyje dujų įrangą, kuri padeda išleisti mažiau lėšų degalams. Visgi, su dujų įranga būna pačių įvairiausių problemų – reduktoriai, vožtuvai, dujų balionai genda, o patikimi autoserviso specialistai gali juos greitai ir nebrangiai sutaisyti jums patogiu metu.