Odos priežiūra turi būti kruopšti ir atsakinga

Odos priežiūraTurbūt ne kartą pastebėjote, kad atšilus orams ir oro temperatūros stulpeliui pakils aukščiau 25 laipsnių Celsijaus, pradedame smarkiau prakaituoti, o mūsų oda tampa labiau pažeidžiama ir atsiranda daugiau spuogelių bei paraudimų. Prakaitas, ultravioletiniai saulės spinduliai, vėjas, aplinkos tarša – tai pagrindiniai neigiami veiksniai, kurie įtakoja mūsų odos būklę, todėl vasaros metu odos priežiūra turėtų būti ypač kruopšti ir atsakinga.

Reguliariai sportuokite

Žinoma, galite sakyti, kad tai sukelia padidėjusį prakaitavimą, kuris turi įtakos odos paraudimams ir spuoguotumui. Tačiau reguliarus fizinis aktyvumas yra būtinas, jei norime palaikyti tinkamą fizinę formą ir savo odą paversti elastinga, tvirta ir žvilgančia. Sportuodami pagerinami kraujotaką ir pagreitiname bei suefektyviname natūralius organizmo valymo procesus. Jei kasdien mankštinsitės, neilgai trukus pastebėsite, kad jūsų oda ima žvilgėti ir atrodo lygesnė. Todėl niekuomet nenuvertinkite fizinio aktyvumo teikiamos naudos.

Grožio miegas

Kiekvieną parą turėtumėte miegoti bent 8 valandas. Jei jūsų organizmas negaus pakankamai poilsio, galite neabejoti, kad jūsų odai bus kur kas sudėtingiau atsistatyti. Be to, jūsų paakiai taps įdubę ir patamsėję. Jūs taip pat galite naudoti medų (vieną ar du kartus per savaitę) tam, kad natūraliai atstatytumėte ir sušvelnintumėte odą. Be abejo, nepamirškite ir reguliaraus veido odos drėkinimo. Tai svarbu, jei norite išsaugoti tinkamą odos būklę ir apsaugoti ją nuo išsausėjimo, suskeldėjimo, paraudimo ar mažesnio elastingumo.

Vanduo

Vanduo yra vaistas nuo visų ligų. Didžiąją dalį mūsų organizmo sudaro ne kas kita, o būtent vanduo, todėl mažiausiai 8 stiklinės vandens per dieną yra būtina kiekvienam žmogui. Jei mūsų organizmas gaus pakankamai skysčių, jis gebės natūraliu būdu pašalinti toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas. Be to, oda taps tinkamai sudrėkinta, švelni ir elastinga. Ką jau kalbėti apie tai, kad sumažės padidėjusio spuoguotumo ir aknės rizika.

Nepamirškite grožio priežiūros paslaugų

Kartas nuo karto rekomenduojama apsilankyti profesionalaus kosmetologo kabinete, kuriame būtų atliktas veido valymas, uždėtos veido odos kaukės ir atliktos kitos nuo efektyvios veido odos priežiūros neatsiejamos procedūros.