Pakavimo prekes irgi sukuria nemažą išlaidų šaltinį

pakavimo prekesNesenai pradėjote el. prekybos veiklą ir jau matote, kad išlaidos yra gana nemažos, o grynasis pelnas – per daug menkas? Viską galima sutvarkyti ir pasukti kita linkme. Jums reikia detaliau apžvelgti kur labiausiai išlaidaujate. Išlaidas vienais ar kitais būdais galima sumažinti, tačiau neidentifikavus kur jos patiriamos labiausiai – kyla nemaža rizika.

El. prekyboje labiausiai siūloma atsižvelgti į prekių pakuotes t.y. siuntų paruošimo medžiagas. Naudojant dėžes, vokus ar kitas pakavimui skirtas medžiagas, būtina pasižiūrėti į jų kainas. Juk kai skaičiuojamas pelnas, atimamos visos susijusios išlaidos. Pakavimo prekės yra iš tų išlaidų, kurios dažnai yra nepastebimos ir nepriskaičiuojamos.

Brangios pakavimo prekės, kurios skirtos siuntų pakavimui, gali atnešti nemažai žalos, bet jeigu priimsite teisingus sprendimus, tos žalos pavyks išvengti. Lietuvoje veikia ne viena įvairiomis pakavimo prekėmis prekiaujanti el. parduotuvė, kuri siūlo palankias įsigijimo sąlygas. Kadangi jūs esate verslas, vadinasi ir turite dairytis į verslui skirtas kainas. Jos yra gerokai naudingesnės nei privatiems asmenims.

El. parduotuvės, kurios prekiauja pakavimo prekėmis, gali pasiūlyti mažesnius ir didesnius kiekius. Ką rinktis geriausia? Atkreipkite dėmesį į iki šiol jūsų užsakytas prekes. Pirkote mažais kiekiais? Galbūt dar mokėjote ir už pristatymą? Apskritai kalbant, tokias prekes užsakėte labai dažnai? Natūralu, kad susidaro gana nemažos išlaidos. Jas tikrai galima sumažinti.

Pirmiausia, patartina susirasti tokį pakavimo prekių tiekėją ar el. parduotuvę, kurioje būt galima įsigyti didesnį kiekį ir už tai gauti nuolaidą. Savaime aišku, kad perkant didelius kiekius, galima tikėtis specialios nuolaidos. Pasižiūrėkite ar prieš tai buvęs pakavimo priemonių tiekėjas nustato nuolaidas didesniems kiekiams. Jeigu ne, vadinasi laikas jį keisti.

Antrą vertus, reikia atminti, kad nepastebimi pristatymo mokesčiai irgi sukuria nemažą išlaidų šaltinį. Pavyzdžiui, jeigu per mėnesį teko užsakyti pakavimo prekes maždaug 10 kartų ir kas kart mokėjote po penkis eurus už pristatymą, tuomet jau matote kokios išlaidos susidaro. Užsakant didesnį kiekį visam mėnesiui, tikėtina, kad ne tik kaina sumažės, bet ir nereikės mokėti už pristatymą.