Vanduo biurams: ką svarbu žinoti

Vanduo būtinas gerai savijautai užtikrinti. Prasidėjus dehidratacijai, sausėja gleivinė, lėtėja medžiagų apykaita, svaigsta ar netgi skauda galva, ima stipriau plakti širdis, taigi žmogus negali susikaupti. Būtent todėl labai svarbu, kad mūsų darbo vietose visada būtų vandens. Visgi koks turi būti vanduo biurams?

Puikiai žinoma, kad naudingiausias ir geriausias sveikatai yra švarus ir tyras vanduo. Nepameluosime teigdami, kad biuruose iš čiaupo bėgantis vanduo pasižymi panašiomis ar netgi tomis pačiomis bėdomis, kaip ir namų ūkiuose. Priklausomai nuo vietos, vanduo gali būti kietas, geležingas, jame gali būti ištirpusių mineralinių ar cheminių medžiagų. Namuose, norėdami pagerinti vandens kokybę, dauguma mūsų įsirengiame vandens valymo sistemas arba specialius filtrus. Tuo metu ofisams, norint užtikrinti geros kokybės vandenį, lieka du pasirinkimai: vanduo iš butelio arba specialaus aparato. Nemažai įmonių savo darbuotojams vandenį tiekia didžiuliuose plastikiniuose maždaug 20 litrų talpos buteliuose. Visgi dabar vanduo biurams vis dažniau tiekiamas pasitelkus novatoriškus sprendimus, garantuojančius kur kas kokybiškesnį, skanesnį ir sveikesnį vandenį. Tai – specialūs geriamo vandens ruošimo įrenginiai. Jie parenkami pagal įstaigoje esantį vandens šaltinį, o vanduo išvalomas keturiomis pakopomis. Pirmiausia speciali kasetė sulaiko vandenyje esančias mechanines daleles, tokias kaip smėlis ar žvyras, tuomet integruota anglies kasetė apsaugo nuo chloro bei kitų organinių junginių, o speciali membrana sulaiko daugiau nei 95 procentus vandenyje ištirpusių blogųjų junginių, tokių kaip virusai, bakterijos, sunkieji metalai ir kita. Galiausiai iš anglies granulių pagaminta kasetė pašalina iš vandens likusias dujas, o tai pagerina geriamo vandens skonį ir kvapą. Toks valymo ir filtravimo principas garantuoja, kad vanduo biurams bus pateikiamas tik aukščiausios ir geriausios kokybės.

Dažniausiai iškylantis klausimas, kodėl verta rinktis tokį specialų geriamo vandens ruošimo įrenginį. Pirmiausia, tokiu būdu tiekiamas vanduo biurams padeda sutaupyti laiko: nebereikia nuolat užsakinėti didžiulių vandens butelių, juos kažkur sandėliuoti ir nuolat keisti. Antra, toks pasirinkimas mažina vartojimą ir prisideda prie tvarios aplinkos ir ekologijos skatinimo, kadangi sunaudojama mažiau plastiko. Svarbiausia, toks aparatas prisideda prie įmonės įvaizdžio ir klientų aptarnavimo kokybės gerinimo, kadangi yra šiuolaikiško dizaino, funkcionalus bei paprastas naudoti.