Vestuvinių žiedų mados

Vestuvės yra viena svarbiausių švenčių dviejų žmonių gyvenime. Neatsiejamas šios šventės atributas – vestuviniai žiedai, kurie jaunuosius susaisto visam gyvenimui. Vestuvinių žiedų pasirinkimas yra ne tik atidus žingsnis, tačiau ir vienas sudėtingiausių etapų. Juk vestuvinių žiedų mados kasmet keičiasi, vienus dizainus keičia kiti, todėl išsirinkti tinkamiausius žiedus kartais tampa sunku. Tad kaip nesuklysti renkantis auksinius žiedus ir kokios mados vyrauja kasmet?

  • Klasika – ar išskirtinumas?       

Vienas dažniausių klausimų – kokį dizainą pasirinkti: klasikinį ar išskirtinį? Vieno atsakymo nėra. Ne visus tenkina klasikiniai įprasto dizaino ir spalvos žiedai, tačiau ar mados vaikymasis yra geriausias sprendimas? Žiedų mados kasmet keičiasi. Tai, kas madinga šiemet, kitais metais gali tapti nebe skoninga, o žiedas ilgaamžis ir jo keisti kasmet tikrai nesinorės. Kad taip nenutiktų pirmiausia atsižvelkite į savo poreikius, nuvykite apžiūrėti žiedų į juvelyrines parduotuves, o dar geriau – pasižvalgykite internetinėse parduotuvėse. Apžiūrėję įvairaus dizaino žiedus, pamatysite į kurią pusę krypsta jūsų skonis. Rekomenduojame  apsilankyti internetinėje parduotuvėje, kur platus įvairių stilių vestuvinių žiedų pasirinkimas: https://www.auksoisparduotuve.lt/vestuviniai-ziedai.

  • Kaip nesuklysti?

Pateikiame keletą patarimų į ką vertą atsižvelgti ir kokių žiedų nerekomenduojama rinktis, kad vėliau netektų gailėtis. Platūs žiedai būna ne itin patogūs kasdieniam dėvėjimui. Tokie žiedai sukelia nepatogumų atliekant tam tikrus darbus, o ir platų žiedą ne visuomet pavyks tinkamai priderinti prie įvaizdžio. Žiedai su masyviais akmenimis ar deimantais gali trukdyti tinkamam žiedo nešiojimui, kelti diskomfortą. Tokio tipo žiedus palikite išskirtinėms progoms pasipuošti. Mažos prabos žiedai nors ir atsieis pigiau, tačiau vėliau gali tekti stipriai nusivilti. Kuo aukštesnė praba, tuo žiedai mažiau braižosi, išlaiko savo pirminę išvaizdą ir  yra ilgaamžiai.